Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМПОЗИЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ЗМІШАНИХ ВІДХОДІВ ПОЛІЕТИЛЕНУ ТА ПОЛІСТИРОЛУ

КОМПОЗИЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ЗМІШАНИХ ВІДХОДІВ ПОЛІЕТИЛЕНУ ТА ПОЛІСТИРОЛУ

Назва:
КОМПОЗИЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ЗМІШАНИХ ВІДХОДІВ ПОЛІЕТИЛЕНУ ТА ПОЛІСТИРОЛУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,80 KB
Завантажень:
250
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інс
титут”


НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”-
Коломеєць Тамара Володимирівна
УДК 678. 073. 66.011. 004. 8. 54-116.330.4
КОМПОЗИЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ЗМІШАНИХ ВІДХОДІВ ПОЛІЕТИЛЕНУ ТА ПОЛІСТИРОЛУ
05.17.06 – технологія полімерних та композиційних матеріалів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі технології пластичних мас Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат технічних наук, професор
Авраменко В’ячеслав Леонідович
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”,
завідувач кафедрою технології пластичних мас.
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор
Мервінський Роман Іванович
Українська академія друкарства,
завідувач кафедри охорони праці та екології, м. Львів
кандидат технічних наук, доцент
Баштаник Петро Іванович
Український державний
хіміко-технологічний університет, м. Дніпропетровськ
доцент кафедри переробки пластмас та фото-, нано і поліграфічних матеріалів
Провідна установа - Інститут хімії високомолекулярних сполук
Національної академії наук України, м. Київ
Відділ полімерних композицій
Захист відбудеться “ 15 вересня 2006 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35. 052. 07 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013 Львів-13, вул. С. Бандери, 12, корпус 8, ауд. 339.
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (79013, Львів, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий “15” __07 _ 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доц Дзіняк Б. О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертації. На сьогодні проблема регенерування пластмасових відходів стає більш актуальною особливо у зв’язку з дедалі більшим дефіцитом первинної полімерної сировини та необхідністю захисту навколишнього природного середовища. Необхідність зменшення відходів з потенційним ризиком утворення шкідливих речовин, у тому числі й діоксинів, питання раціонального використання земельних ресурсів, значне підвищення цін на первинну полімерну сировину, а також пов’язані з цим екологічні проблеми змушують активізувати розробки з регенерування відходів пластмас.
За даними дослідних і промислових зборів в Україні за складом виробів, що утворюють змішані відходи використання складаються з 0,42 млн. т. поліолефінів, 0,13 млн. т. полістиролу, з 0,07 млн. т. полівінілхлориду та з 0,03 млн. т. інших полімерів. Таким чином, поліолефіни та полістирол зі змішаних відходів використання пластмас є найбільш вагомим та перспективним джерелом вторинної полімерної сировини. Оскільки потреба у полімерній сировині постійно збільшується, регенерування вторинних полімерів змішаних відходів споживання є актуальною і важливою з господарської, економічної та екологічної точок зору.
Подані дослідження дозволять суттєво підвищити ефективність процесів виготовлення виробів з пластмасових відходів за рахунок зниження витрат на первинну вихідну сировину шляхом заміни вихідної первинної сировини на частину вихідної вторинної сировини з прийнятними характеристиками, що знаходяться в межах характеристик первинної сировини, підвищити ефективність переробки та використання пластмасових відходів, покращити екологічну ситуацію у навколишньому природному середовищі за рахунок забезпечення можливості перетворення пластмасових відходів у корисні товари широкого вжитку, розширити базу сировинних ресурсів за рахунок раціонального використання відходів споживання у вигляді зношених та таких, що втратили споживчу цінність виробів з термопластів, підвищити якість пластмасових виробів при повторній переробці термопластів без додаткових витрат або з мінімальними витратами, підвищити ефективність переробки та використання пластмасових відходів шляхом забезпечення можливості відмови від одного з найважливіших положень існуючої на практиці технології – обов’язкового використання первинного полімеру для покращення вторинних сумішей, які йдуть на виготовлення виробів, і переходу на повне використання вторинних матеріалів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КОМПОЗИЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ЗМІШАНИХ ВІДХОДІВ ПОЛІЕТИЛЕНУ ТА ПОЛІСТИРОЛУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок