Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ПОЛІЛОГІЧНОГО СПІЛКУВАННЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ПОЛІЛОГІЧНОГО СПІЛКУВАННЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Назва:
МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ПОЛІЛОГІЧНОГО СПІЛКУВАННЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,33 KB
Завантажень:
279
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
 
СМОВЖЕНКО ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА
УДК 372.8+811.111
МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ПОЛІЛОГІЧНОГО СПІЛКУВАННЯ
ПЕРШОКЛАСНИКІВ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
13.00.02 – “Теорія та методика навчання: германські мови”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ.
Науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент
Биркун Людмила Вікторівна,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка, доцент кафедри комунікації та лінгвокраїнознавства Інституту філології
 
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Черноватий Леонід Миколайович,
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна, завідувач кафедри перекладу
та англійської мови
кандидат педагогічних наук, доцент
Яценко Людмила Михайлівна,
Київський національний лінгвістичний університет, завідувач кафедри романських мов і перекладу
Захист відбудеться 21 грудня 2007 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.001.16 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60, ауд. 314.
З дисертацією можна ознайомитися в Науковій бібліотеці ім. М.О. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка (01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58, к. 12).
 
Автореферат розісланий 20 листопада 2007 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М.Москаленко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність та доцільність дослідження. Сучасний стан розвитку України, що характеризується тенденцією до євроінтеграції, розширенням міжнародних контактів, зміцненням взаємовідносин з іншими країнами, викликав потребу в оволодінні іноземною мовою як засобом спілкування. Орієнтація України на європейські інституції вимагає модернізації вітчизняної системи освіти та приведення її у відповідність зі світовими стандартами шляхом зближення змісту та якості освіти.
За таких умов особливого значення набуває критичний перегляд існуючих підходів до організації та проведення навчально-виховного процесу, розробки нових методологій для розкриття перспектив оволодіння учнями іноземними мовами, оскільки іноземна мова – це єдина дисципліна шкільного курсу, мета якої дати можливість учням не тільки оволодіти певною сумою знань, а й вміннями спілкуватися іноземною мовою. Навчання учнів початкової школи іноземної мови відіграє вирішальну роль на початковому етапі, оскільки саме спілкування стає основою засвоєння іноземної мови. Як показує практика навчання, реальний рівень володіння учнями іншомовним мовленням після закінчення початкової школи виявляється недостатнім для реалізації іншомовного спілкування у межах вимог чинної Програми та рекомендацій Ради Європи.
За останні роки як в теорії, так і на практиці вчені досягли певних результатів у вирішенні проблеми навчання іншомовного спілкування. Проте питання навчання полілогічного спілкування висвітлено недостатньо. Існують розбіжності між викладанням теорії навчання спілкування в початковій школі та її практичною реалізацією на уроках. В результаті, полілогічне спілкування ототожнюється з проблемою виділення монологічних і діалогічних висловлювань. У сучасній науці не існує єдиної точки зору щодо природи монологу, діалогу та полілогу (І.А. Аршавський, С.Л. Бенестров, Г.А. Бехмухаметова, Л.М. Горчевич, Н.Д. Смовдієнко). Не розроблено і спеціальних методів, використання яких сприяло б ефективному засвоєнню матеріалу в навчанні полілогічного спілкування, не визначено відповідного обсягу знань і вмінь полілогічного спілкування першокласників.
Дослідженням методики викладання іноземних мов, шляхів підвищення ефективності навчання та проблеми розробки методів навчання полілогічного спілкування з використанням текстів-полілогів за інтенсивною методикою займалися Н.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ПОЛІЛОГІЧНОГО СПІЛКУВАННЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок