Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БАЛАНСУВАННЯ НАВАНТАЖЕННЯ І ПЛАНУВАННЯ ЗАДАЧ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КЕРУЮЧИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ

БАЛАНСУВАННЯ НАВАНТАЖЕННЯ І ПЛАНУВАННЯ ЗАДАЧ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КЕРУЮЧИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ

Назва:
БАЛАНСУВАННЯ НАВАНТАЖЕННЯ І ПЛАНУВАННЯ ЗАДАЧ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КЕРУЮЧИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,21 KB
Завантажень:
171
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Державний вищий навчальний заклад
«Донецький національний технічний університет»
ЩЕРБАКОВА МАРИНА ЄВГЕНІВНА
УДК 004.045
БАЛАНСУВАННЯ НАВАНТАЖЕННЯ І ПЛАНУВАННЯ ЗАДАЧ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КЕРУЮЧИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ
Спеціальність
05.13.05 - Комп’ютерні системи та компоненти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Технологічному інституті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Рязанцев Олександр Іванович,
Технологічний інститут Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля
(м. Сєвєродонецьк),
завідувач кафедри «Комп’ютерна інженерія».
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Філатов Валентин Олександрович,
Харківський національний університет радіоелектроніки, м. Харків,
професор кафедри «Штучний інтелект»;
доктор технічних наук, професор
Скобцов Юрій Олександрович,
Державний вищий навчальний заклад «Донецький національний технічний університет», м. Донецьк,
завідувач кафедри «Автоматизовані системи управління».
Захист відбудеться «19» червня 2008 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.052.03 Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет» за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, навч. корп. 8, ауд. 704.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет» за адресою: 83001, м. Донецьк, вул. Артема, 58, навч. корпус 2.
Автореферат розісланий «15» травня 2008 р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 11.052.03, к.т.н., доц. |
Г.В. Мокрий
ЗАГАЛЬНА|спільна| ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Широке розповсюдження в останні десятиліття керуючих обчислювальних систем загострило проблему ефективного використання їх можливостей, зокрема, задачу балансування навантаження між комп'ютерами мережевої системи керування.
В умовах реального часу значне підвищення продуктивності мережевої системи керування може бути досягнуто за рахунок оптимального розподілу функцій управління між робочими станціями і контролерами. Такий розподіл може дати економію часу процесорів робочих станцій або контролерів і, що особливо важливо, може різко зменшити навантаження на лінії зв’язку мережевої системи керування. Вирішення задачі, які програми, а значить, функції, що вони реалізують, закріплюються за робочими станціями, а які – за контролерами, залежить від характеристик робочих станцій і контролерів, а також від топології і швидкості роботи мережевих засобів, які забезпечують обмін інформацією між контролерами і робочими станціями. Оптимальне рішення цієї задачі може значно збільшити продуктивність системи в цілому і зробить її більш стійкою до відмов обладнання.
Серйозною проблемою в керуючих обчислювальних системах є вибір задач на виконання процесорами. При виборі задач потрібно враховувати, що одночасна робота кількох задач із загальними ресурсами системи, такими, як канали вводу-виводу або лінії зв’язку, може привести до значного зниження продуктивності. Відмітною особливістю обчислювального процесу в керуючих обчислювальних системах є те, що для всіх задач, які підлягають виконанню, як правило, заздалегідь відомі всі основні характеристики, а також системні ресурси, що використовуються під час їх роботи. Розробка методу планування задач з урахуванням багатьох їх характеристик може підвищити ефективну продуктивність системи, забезпечити більш повне завантаження процесорів і мінімізувати втрати продуктивності із-за колізій, що виникають при одночасній роботі з загальними системними ресурсами.
Час реакції системи визначається продуктивністю як окремих комп’ютерів, що входять до складу системи керування, так і всієї системи в цілому. При використанні робочих станцій і контролерів з достатньо глибокою конвейєризацією обчислень значне підвищення продуктивності може бути отримане за рахунок кращого завантаження усіх елементів конвейєра при векторизації обчислювальних процесів над масивами технологічних даних.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: БАЛАНСУВАННЯ НАВАНТАЖЕННЯ І ПЛАНУВАННЯ ЗАДАЧ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КЕРУЮЧИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок