Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОРОЗІЙНА СТІЙКІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД

КОРОЗІЙНА СТІЙКІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД

Назва:
КОРОЗІЙНА СТІЙКІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,92 KB
Завантажень:
508
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ ІМЕНІ В.М.ШИМАНОВСЬКОГО
Коротич Андрій Валерійович
УДК 624.21.09
КОРОЗІЙНА СТІЙКІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД
05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України, Київ
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Шкуратовський Анатолій Олександрович,
Національний транспортний університет,
професор кафедри “Мости і тунелі”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Гнідець Богдан Григорович,
Національний університет “Львівська політехніка”, професор кафедри “Мости та будівельна механіка;
кандидат технічних наук, доцент
Коваль Петро Миколайович,
Державний дорожній науково-дослідний інститут ім. М.П.Шульгіна “ДерждорНДІ”, директор.
Провідна установа: Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра міського будівництва.
Захист відбудеться 10 листопада 2005 року в 1400 на засіданні спеціалі-зованої вченої ради К 26.857.01 у Відкритому акціонерному товаристві Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського за адресою: просп. Визволителів, 1, Київ – 02, МСП – 660, 02660.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Відкритого акціонерного товариства Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського за адресою: просп. Визволителів, 1, Київ – 02, МСП – 660, 02660.
Автореферат розіслано 3 жовтня 2005 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К 26.857.01,
д.т.н., професор | О.І. Оглобля


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Мости, водопропускні труби і інженерні конструкції інфраструктури є найскладнішими і найбільш коштовними елементами автомобільних доріг. Аварія або обмеження руху через незадовільний стан транспортної споруди завдають величезних матеріальних і соціальних збитків суспільству. Переважну кількість мостів в Україні побудовано за технічними нормами 1948, 1963 рр. та більш ранніми, і вони на цей час не відповідають вимогам чинних норм як за вантажопідйомністю так і за пропускною здатністю за проектними параметрами. Наднормативні навантаження та збільшення концентрації агресивних компонентів в навколишньому середовищі прискорюють деградацію елементів мостів, особливо збільшується руйнація за рахунок корозії.
Однією з причин незадовільного фізичного стану мостів є відсутність теоретичних основ розвитку процесів корозії їх елементів. Тому чинні в Україні норми не регламентують строк служби транспортних споруд і не надають критеріїв їх довговічності. Не нормовані міжремонтні періоди мостових конструкцій.
Розробка теоретичних методів прогнозування корозійних процесів в конструкціях транспортних споруд і вироблення на їх основі практичних заходів з забезпечення їх корозійної стійкості і довговічності є актуальною задачею державної ваги, розв’язок якої дозволить нормувати міжремонтні періоди і, тим самим, продовжити термін служби споруд, збільшити їх довговічність.
Зв'язок роботи з науковими темами. Роботу виконано відповідно до держбюджетної теми кафедри „Мости і тунелі” Національного транспортного університету “Теоретичні основи і практичні рекомендації забезпечення надійності і довговічності мостових конструкцій” (№ держреєстрації 0103U001353).
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є теоретичний аналіз роботи залізобетонних конструкцій транспортних споруд і розроблення рекомендацій з забезпечення їх корозійної стійкості і довговічності.
Для досягнення мети були поставлені такі задачі:
· проаналізувати умови роботи і транспортно-експлуатаційний стан мостових споруд в Україні;
· систематизувати математичні моделі корозійного руйнування прогонових будов і опор залізобетонних мостів;
· розробити аналітичні залежності для оцінки впливу корозійних пошкоджень на опірність залізобетонних конструкцій та прогнозу довговічності окремих елементів транспортних споруд;
· на основі експериментальних досліджень оцінити вплив інгібіторів корозії на підвищення довговічності мостових конструкцій;
· розробити практичні заходи забезпечення корозійної стійкості і довговічності залізобетонних конструкцій мостів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: КОРОЗІЙНА СТІЙКІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок