Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Фiзико-хiмiчні умови розвитку та зональність гідротермального зруденіння Рахівського золоторудного району (за даними термобарогеохімічних та мінералого-фізичних досліджень)

Фiзико-хiмiчні умови розвитку та зональність гідротермального зруденіння Рахівського золоторудного району (за даними термобарогеохімічних та мінералого-фізичних досліджень)

Назва:
Фiзико-хiмiчні умови розвитку та зональність гідротермального зруденіння Рахівського золоторудного району (за даними термобарогеохімічних та мінералого-фізичних досліджень)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,50 KB
Завантажень:
237
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Міністерство освіти i науки України
Львівський нацiональний університет імені Iвана Франка
УДК 553.21/.24
На правах рукопису
Ціхонь Сергій Іванович
Фiзико-хiмiчні умови розвитку та зональність
гідротермального зруденіння Рахівського золоторудного району
(за даними термобарогеохімічних та мінералого-фізичних досліджень)
Спеціальність 04.00.11 геологiя
металевих i неметалевих корисних копалин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата геологічних наук
Львів-2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі корисних копалин у Львівському нацiональному університеті імені Iвана Франка
Науковий керівник: | Попівняк І.В., доктор геологічних наук, професор. Львівський нацiональний універ-ситет імені Iвана Франка.
Офiцiйнi опоненти: | Петриченко О.Й., доктор геолого-мінерало-гічних наук, професор. Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України та НАК “Нафтогаз України”, м. Львів.
Деревська К.І., кандидат геолого-мінерало-гічних наук, старший науковий співробітник. Інститут геологічних наук НАН України, м. Київ.
Провiдна органiзацiя: | Інститут геохімії, мінералогії та рудоутво-рення НАН України, м.Київ.
Захист відбудеться 25 березня 2004 р. о 15.30 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.04 у Львівському нацiональному університеті імені Івана Франка за адресою: 79005, м. Львів, вул. Грушевського, 4, ауд. 219.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Львівського нацiонального університету іменi Iвана Франка за адресою: 79005 м. Львів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розісланий 24 лютого 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат геол.-мін. наук |
Є.М. Сливко | ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Ефективний, цiлеспрямований пошук нових покладiв золота в Україні та надiйне оцiнювання перспективностi вiдомих рудопроявів можливi на підставi застосування комплексу сучасних методiв, зокрема термобарогеохімічних та мінералого-фізичних.
Прогнозування золотого зруденiння, як вiдомо, пов’язане зi значними труднощами, що зумовленi складнiстю та багатофакторнiстю процесiв рудоутворення, тим більше в різних геотектонічних умовах та глибинних рівнях земної кори. Тому застосовують не тільки класичні геолого-структурні, геофiзичні та геохiмiчні методи, а й значною мірою методи дослідження термодинамічного та хімічного режимів ендогенних флюїд-них палеосистем, що започатковані М.П. Єрмаковим, В.А. Калюжним, Є.М. Лазьком, Ю.О. Долговим та розвинуті їхніми послідовниками І.Т. Бакуменком, Д.К. Возняком, Л.І. Колтуном, Ю.В. Ляховим, А.В. Пізнюром, І.В. Попівняком, М.М. Павлунем та іншими.
Водночас важливим підгрунтям для прогнозної оцінки рудоносних територій та пошуків ендогенних родовищ, особливо золоторудних, є також геолого-генетична належність зруденіння у межах потенційно золотоносних, але недостатньо вивчених територій. Саме таким за матеріалами багатьох вчених (Лазаренко, 1963, 1973, 1975; Матковський, 1971, 1975, 1992; Мацкив, 1984; Степанов, 1993; Нечепуренко, , та ін.) є північно-західний фрагмент Мармароського масиву, у межах якого розташований досліджуваний нами Рахівський золоторудний район (РЗР).
Отже, актуальність вивчення генетичної позиції та фізико-хімічних умов формування золоторудних об’єктів РЗР зумовлена необхідністю виразної конкретизації його перспектив з метою подальшого розширення мінерально-сировинної бази нової для України золотовидобувної галузі промисловості.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукове спрямування роботи значною мірою визначається головними завданнями державної програми “Золото надр України” і є складовою частиною загального плану наукових фундаментальних досліджень Міністерства освіти і науки України, що виконується у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Базовою є держбюджетна тема Гк-120Б “Фізико-хімічні умови та зональність розвитку золоторуд-них формацій України (за даними термобарогеохімічних досліджень флюїдних включень в мінералах)” та програм госпдоговірних робіт з Закарпатською геологічною експедицією ДГП “Західукргеологія”, одним з виконавців яких є дисертант.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Фiзико-хiмiчні умови розвитку та зональність гідротермального зруденіння Рахівського золоторудного району (за даними термобарогеохімічних та мінералого-фізичних досліджень)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок