Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ РЕСУРСІВ У АВТОТРАНСПОРТНОМУ ВИРОБНИЦТВІ З ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕОМ

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ РЕСУРСІВ У АВТОТРАНСПОРТНОМУ ВИРОБНИЦТВІ З ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕОМ

Назва:
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ РЕСУРСІВ У АВТОТРАНСПОРТНОМУ ВИРОБНИЦТВІ З ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,92 KB
Завантажень:
452
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РОЗДОБУДЬКО Валерій Васильович
УДК 656.064:004
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ РЕСУРСІВ У АВТОТРАНСПОРТНОМУ ВИРОБНИЦТВІ З ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕОМ
Спеціальність 08.06.04-Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі фінансового аналізу і контролю
Науковий доктор економічних наук, професор,
керівник: Заслужений діяч науки і техніки України,
Білуха Микола Тимофійович,
Київський національний торговельно-економічний
університет, професор кафедри фінансового аналізу і
контролю
Офіційні доктор економічних наук, професор,
опоненти: Осадчий Юрій Іванович,
Міжгалузевий інститут управління МОН України,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
кандидат економічних наук, професор,
Добровський Василь Миколайович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри бухгалтерського обліку у
підприємницькій діяльності
Провідна Національний аграрний університет Кабінету Міністрів
установа: України, кафедра бухгалтерського обліку і аудиту
Захист відбудеться “07” квітня 2006 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, ауд. А 227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий “02” березня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н. І. Морозова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Розвиток ринкової економіки в Україні залежить від позитивних змін в усіх галузях національної економіки, тому для економіки України стратегічно важливим є створення потужної автотранспортної системи. Це пов’язано з тим, що розвиток усіх сфер господарювання в умовах ринкових відносин прямо залежить від раціональної роботи автомобільного транспорту з перевезень вантажів та пасажирів. Чітка робота транспортних засобів пов’язана із використанням матеріально-технічних ресурсів необхідних для виконання транспортного процесу, раціональне використання яких потребує добре налагодженої системи обліку та контролю. Через припущені недоліки у цій системі ресурсомісткість транспортних перевезень в Україні значно перевищує світові стандарти і інвестиційна привабливість галузі залишається досить низькою. За цих умов, наукові дослідження, що сприяють прискореному розвитку автотранспортних підприємств, є одними з пріоритетних, і тому об'єктом дисертаційного дослідження обрано автотранспортну галузь України.
Основною гіпотезою дослідження за обраною темою є припущення, що використання та зберігання матеріально-технічних ресурсів на автотранспортних підприємствах має значні недоліки. Причинами яких є недосконалість обліку та контролю ресурсних потоків, а також недостатність оперативної інформації у різних ланках управління та відсутність дієвих засобів впливу на процеси формування та витрачання матеріально-технічних ресурсів.
У дослідженнях питань теорії та методології обліку і контролю використання матеріально-технічних ресурсів вагомий внесок зробили вітчизняні та зарубіжні науковці: М.Т. Білуха, І.О. Бланк, О.С. Бородкін, Ф.Ф. Бутинець, Б.І. Валуєв, А.М. Герасимович, З.В. Гуцайлюк, В.П. Дудко, В.П. Завгородній, Г.Г. Кирейцев, М.В. Кужельний, В.Г. Линник, А.А. Мазаракі, Є.В. Мних, В.В. Мова, Л.В. Нападовська, В.О. Озеран, Ю.І. Осадчий, М.С. Пушкар, В.С. Рудницький, В.К. Савчук, В.В. Сопко, Б.Ф. Усач, В.О. Шевчук, А.Д. Шеремет та інші.
Нові економічні відносини, що склалися у суспільстві з ринковою економікою в умовах енергетичної кризи, потребують подальшого розвитку економічної науки, зокрема обліку й контролю використання матеріально-технічних ресурсів автомобільного транспорту з урахуванням вимог національних стандартів бухгалтерського обліку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ РЕСУРСІВ У АВТОТРАНСПОРТНОМУ ВИРОБНИЦТВІ З ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок