Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ВИКОНАННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ МОНТАЖНИКІВ-ВИСОТНИКІВ

ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ВИКОНАННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ МОНТАЖНИКІВ-ВИСОТНИКІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ВИКОНАННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ МОНТАЖНИКІВ-ВИСОТНИКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,92 KB
Завантажень:
220
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА таАРХІТЕКТУРИ
КОТЧЕНКО ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 614.8:351.785
ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ВИКОНАННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ МОНТАЖНИКІВ-ВИСОТНИКІВ
05.26.01 - охорона праці
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Бєліков Анатолій Серафимович,
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури,
професор кафедри безпеки
життєдіяльності
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Касьянов Микола Анатолійович,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, завідуючий кафедрою безпеки життєдіяльності;
кандидат технічних наук, доцент Діденко Леонід Михайлович, Інститут безперервної фахової освіти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, завідувач кафедри будівництва та архітектури.
Захист відбудеться 11 жовтня 2007 р. о 13 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.085.03 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ауд. 
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а.
Автореферат розісланий 6 вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _____________ В.Т. Шаленний


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У світовій практиці безупинно росте зведення будинків і споруд великої висотності. У будівельній індустрії практично всіх розвинених країн і країн світу, що розвиваються, постійно ведуться роботи з удосконалення зведення об'єктів промисловості, енергетики і житла підвищеної висотності. У будівництві і реконструкції таких об'єктів особлива роль приділяється спеціалістам, що мають висотну підготовку.
Робота на висоті завжди пов'язана з ризиком падіння і травмування будівельників-висотників. Аналіз показує, що більшість нещасних випадків зі смертельним результатом у будівництві відбувається в результаті падіння з висоти (від 17,4 до 52%). Однієї з основних причин травмування і виникнення аварійних ситуацій на висоті, є низький рівень підготовки висотників, а також недолік спеціальних центрів і стендів висотної підготовки будівельників.
У якості одного з перспективних засобів підготовки монтажників-висотників, можуть бути використані спеціалізовані висотні стенди. Вони є ефективними засобами загальної і спеціальної технічної підготовки верхолазів, сприяючи розвитку в них спеціальних якостей, необхідних при роботі на висоті.
Актуальність теми дисертаційних досліджень обумовлюється необхідністю розробки нових, сучасних технічних коштів якісного навчання будівельників, можливістю підготовки до роботи в складних, екстремальних ситуаціях.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася відповідно до державної програми “Поліпшення стану безпеки, гігієни праці і виробничого середовища на 2006-2011 роки”, затвердженої Кабінетом Міністрів України від 11.05.2006 р., № 269-р і відповідає рішенню завдань викладених у Законі України “Про забезпечення санітарного благополуччя населення” від 24.02.1994 р.
Обраний напрямок наукових досліджень безпосередньо пов'язаний з темами науково-дослідних робіт, які проводилися в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури, державна бюджетна тема НДР № 20: “Дослідження шкідливих і небезпечних факторів на виробництві і спорудженнях, і розробка способів боротьби з їхнім негативним впливом на людину”, (держ. реєстрація №0106U006613), Севастопольському національному технічному університеті, НДР № 452-а-04 від 20.04.2004 г, по темі: “Дослідження конструкцій і визначення оптимальних характеристик висотного стенда, з наступною розробкою проекту експериментального зразка тренажера, що дозволяє вивчити весь комплекс висотної підготовки рятувальників”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ВИКОНАННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ МОНТАЖНИКІВ-ВИСОТНИКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок