Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВІ

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Назва:
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,99 KB
Завантажень:
436
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКООПСПІЛКА
ЛЬВІВСЬКА КОМЕРЦІЙНА АКАДЕМІЯ
Головченко Олександр Олександрович
УДК 657.471.1
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВІ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі аудиту та аналізу господарської діяльності Кіровоградського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Давидов Григорій Миколайович,
Кіровоградський державний технічний університет, декан економічного факультету
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Крупка Ярослав Дмитрович,
Інститут обліку і аудиту Тернопільської академії народного господарства, в.о. директора
кандидат економічних наук, доцент
Нашкерська Галина Володимирівна,
Львівський національний університет ім. Івана Франка, доцент кафедри обліку та аудиту
Провідна установа: Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, м. Київ, кафедра бухгалтерського обліку в промисловості
Захист відбудеться 12.05.2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.840.01 у Львівській комерційній академії Укоопспілки за адресою: 79005, м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10, аудиторія 205.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівської комерційної академії Укоопспілки за адресою: 79005, м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10.
Автореферат розісланий 10.04. 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.е.н., доцент В.І. Блонська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Ефективність господарювання будь-якого суб’єкта у сучасному ринковому середовищі залежить, здебільшого, від здатності забезпечувати ефективне управління процесом формування виробничих витрат. Винайдення оптимального рівня витрат на виробництво створює необхідні передумови щодо визначення стратегії підприємства у конкурентному середовищі та подальшого підвищення ефективності використання наявних ресурсів. Особливо гостро питання ефективного управління виробничими витратами стоїть перед підприємствами, що займають монопольне становище на відповідних ринках, адже в умовах дії факторів антимонопольного регулювання надмірні витрати не можуть надалі компенсуватись збільшенням відпускних цін.
Управління витратами на виробництво у ринкових умовах обумовлює необхідність реформування основних інформаційних підсистем – бухгалтерського обліку і контролю, переосмислення завдань та наповнення їх новим змістом. Вивчення та застосування передового світового і вітчизняного досвіду, результатів наукових досліджень в Україні є основою успіху таких реформ та одним з найважливіших завдань сучасної науки і практики. Запровадження сучасної концепції бухгалтерського обліку та контролю тісно пов’язане з впровадженням у господарську практику міжнародних стандартів, визначенням меж їх інтегрованого застосування з діючою методикою, конкретизацією місця і ролі обліку та контролю у загальній системі економічної інформації. При цьому, особливої актуальності набувають пошукові роботи, що системно враховують специфіку кожної окремої галузі, мають спрямованість на її технологічні та економічні відмінності.
Вагомий внесок у теоретичну розробку проблем обліку і контролю виробничих витрат зробили М.Т. Білуха, Ф.Ф. Бутинець, Б.І. Валуєв, З.В. Гуцайлюк, В.П. Завгородній, Г.Г. Кірейцев, М.В. Кужельний, В.Г. Лінник, Є.В. Мних, М.С. Пушкар, В.С. Рудницький, В.В. Сопко, М.Г. Чумаченко, С.І. Шкарабан, В.Ф. Усач та ін. Викладені ними теоретичні положення, отримані наукові результати, практичні рекомендації є базою для подальшого вивчення, систематизації та узагальнення наукових знань щодо організації і методики обліку та контролю виробничих витрат.
Разом з тим ряд організаційно-методичних питань обліку і контролю витрат на виробництво потребує уточнення та конкретизації у галузевому аспекті.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок