Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РозвиТОК БАГАТОРІВНЕВОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОГО регулЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

РозвиТОК БАГАТОРІВНЕВОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОГО регулЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Назва:
РозвиТОК БАГАТОРІВНЕВОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОГО регулЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,80 KB
Завантажень:
482
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДОНЕЦЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ
Орлова Наталія Сергіївна
 
УДК: 338. 24 : 330. 322
РозвиТОК БАГАТОРІВНЕВОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОГО регулЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк – 2004
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Поважний Олександр Станіславович,
Донецька державна академія управління
Міністерства освіти і науки України
(м. Донецьк), завідувач кафедри фінансів
Офіційні опоненти:
- доктор економічних наук, професор Онищенко Володимир Олександрович, Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка (м. Полтава), ректор;
- кандидат наук з державного управління Долгальова Олена Вячеславівна, Донбаська державна академія будівництва і архітектури (м. Макіївка), доцент кафедри менеджменту організацій і права.
Провідна установа:–
Науково-дослідний економічний інститут Мінекономіки України та з питань європейської інтеграції України, відділ проблем економічних стратегій, прогнозування та регулювання економіки (м. Київ).
Захист відбудеться: “ 20 ” квітня 2004 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 в Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою 83015, м. Донецьк, пр. Б. Хмельницького, 108, ауд. 201.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецької державної академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163а.
 
Автореферат розісланий “ 19 ” березня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Я.С. Клейнер
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток економіки України знаходиться у прямій залежності від обсягів інвестицій і ефективності їх використання. Досягнення пріоритетів соціально-економічного розвитку і необхідних темпів економічного росту повинні підкріплюватися відповідними інвестиційними можливостями. Реалізувати інвестиційну політику держави можливо тільки при наявності дійової системи державного регулювання.
Необхідність пошуку принципово нових підходів до державного регулювання інвестиційної діяльності і подальший розвиток методів, які існували раніше, обумовлено такими чинниками, як поява різноманітних форм власності і різних типів суб'єктів господарювання, дефіцит інвестиційних ресурсів, випуск в обіг нових фінансових інструментів.
Першочерговими завданнями державного регулювання інвестиційної діяльності є визначення обсягів інвестицій, джерел і пріоритетів їх вкладення у визначені галузі чи в економіку регіонів країни. Нові умови господарювання вносять корективи у вже діючі механізми залучення інвестицій і вимагають розробки принципово нових підходів. При цьому збільшується економічна та адміністративна відповідальність за результати прийнятих рішень і ефективне використання інвестиційних ресурсів, модернізується законодавча регламентація інвестиційних процесів.
Державне управління інвестиційною діяльністю має важливе значення для економіки в цілому, окремих галузей і регіонів, а також для функціонування підприємств, незалежно від розмірів, галузевої приналежності та організаційно-правової форми.
Недостатність інвестиційних ресурсів і, в окремих випадках, непогодження їх спрямованості вимагають нових підходів до державної інвестиційної політики на основі цілеспрямованого узгодження її складових: загальнодержавної, регіональної і галузевої. Це актуалізує необхідність пошуку нових і розвитку діючих форм і засобів регулювання інвестиційної діяльності.
Проблема формування і розвитку багаторівневої системи державного регулювання інвестиційної діяльності, визначення загальних принципів її функціонування, вдосконалення механізму використання методів активізації інвестиційної діяльності є актуальною і має як теоретичне, так і практичне значення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РозвиТОК БАГАТОРІВНЕВОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОГО регулЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок