Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ КОРПОРАТИВНИХ СИСТЕМ

ФОРМУВАННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ КОРПОРАТИВНИХ СИСТЕМ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ КОРПОРАТИВНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,45 KB
Завантажень:
361
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
УКРАЇНА
Центральна спілка споживчих товариств
Укоопспілка
Львівська комерційна академія
 
На правах рукопису
УДК 338:658.4
Хом'як Олександр Васильович
ФОРМУВАННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ КОРПОРАТИВНИХ СИСТЕМ
08.02.03 - Організація управління,
планування і регулювання економікою
Дисертація на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Науковий керівник
Башнянин Григорій Іванович
доктор економічних наук, професор
Львів-2001


Дисертація є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної теорії Львівської комерційної академії Укооспілки України.
Науковий керівник- доктор економічних наук, професор,
БАШНЯНИН ГРИГОРІЙ ІВАНОВИЧ,
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри економічної теорії
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
БОЙКО ЄВГЕН ІВАНОВИЧ
Інститут регіональних досліджень НАН України,
завідувач відділом економічних проблем розвитку
промислового регіону;
кандидат економічних наук, доцент
КНЯЗЬКОВ ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
Луцький технічний університет, Міністерства науки і освіти України,
завідувач кафедри теорії економіки та
менеджменту.
Провідна установа: Тернопільська академія народного господарства,
кафедра прогнозування і державного регулювання
економіки, Міністерство освіти і науки України
м.Тернопіль.
Захист відбудеться "01" "червня" 2001 р. о 15-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12, IV корпус, ауд. 301 Б.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м.Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий "28" "квітня" 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пащенко І.Н.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Важливою умовою організації в Україні повноцінної саморегульованої національної економіки є реформування її організаційно-економічної структури на засадах корпоратизації, інтеграції і диверсифікації. Враховуючи деформовану структуру національної економіки України, слід відзначити актуальність проблеми, а відтак, гостроту існування потреби відшукання та створення дієвих організаційно-економічних інституцій, форм і механізмів ведення господарської діяльності (бізнесу). Особливе місце серед організаційно-економічних форм господарювання посідають інтегровані корпоративні системи. Інтегровані корпоративні системи (ІКС) – це форма взаємодії між підприємствами різних галузей, яка спрямована на поєднання можливостей високотехнологічного виробництва і концентрованого фінансового капіталу з корпоративною формою організації господарської діяльності і власності. Саме широкий розвиток ІКС з найповнішим використанням їх зінтегрованого і диверсифікованого потенціалу, як показує світова господарська практика, може слугувати основним і дієвим засобом раціоналізації виробничої структури, активізації інвестиційної діяльності і забезпечення економічного зростання, особливо в перехідний період. А оскільки тема ІКС є до певної міри новою для нашої держави та вітчизняної економічної науки, це зумовлює потребу в розробці концепції становлення та розвитку таких структур в умовах перехідного періоду.
Проблеми еволюції інтегрованих корпоративних систем знайшли своє відображення в спеціальній економічній літературі. Сутність, рівні та етапи процесу інтеграції, проблеми формування інтегрованих корпоративних систем, структура та організаційно-економічні питання промислово-фінансових груп висвітлені в наукових працях багатьох вітчизняних та зарубіжних науковців зокрема в роботах А.Чухно, І.Тивончука, С.Мочерного, І.Михасюка, Г.Башнянина, Д.Норта, О.Кузьміна, Р.Нельсона, І.Пащенко, П.Пелікана, Й.Петровича, Я.Плоткіна, С.Уінтера, Є.Бойко, М.Туган-Барановського, Д.Кемпбелла, М.Козоріза, М.Долішнього, Князькова О.В. Е.Роджерса, Н.Ніколсона та інших. Однак практично немає робіт, у яких комплексно і системно відображались би проблеми та об’єктивна картина інтеграційного процесу в організаційно-економічній структурі національної економіки України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ КОРПОРАТИВНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок