Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БАГАТОКОМПОНЕНТНе КАМ'ЯНОВУГІЛЬНе В'ЯЖУЧе З ШИРОКИМ ІНТЕРВАЛОМ ПЛАСТИЧНОСТІ

БАГАТОКОМПОНЕНТНе КАМ'ЯНОВУГІЛЬНе В'ЯЖУЧе З ШИРОКИМ ІНТЕРВАЛОМ ПЛАСТИЧНОСТІ

Назва:
БАГАТОКОМПОНЕНТНе КАМ'ЯНОВУГІЛЬНе В'ЯЖУЧе З ШИРОКИМ ІНТЕРВАЛОМ ПЛАСТИЧНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,89 KB
Завантажень:
157
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Гончаренко Валентин Валентинович
УДК 691. 16:662
БАГАТОКОМПОНЕНТНе КАМ'ЯНОВУГІЛЬНе В'ЯЖУЧе
З ШИРОКИМ ІНТЕРВАЛОМ ПЛАСТИЧНОСТІ
05.23.05 - Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаській державній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України на кафедрі технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Братчун Валерій Іванович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг.
Офіційні опоненти: Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Золотарьов Віктор Олександрович, Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет, завідувач кафедри технології дорожньо-будівельних матеріалів;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Хрипун Микола Дмитрович, Донецький ПромбудНДІпроект корпорації “Укрбуд”, відділ хімії і корозії бетону.
Провідна установа: Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України (кафедра будівельних матеріалів і виробів).
Захист дисертації відбудеться “22” березня 2001 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .085.01 у Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, I навчальний корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий " 20 " лютого 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент А.М. Югов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Довговічність дорожнього покриття визначається, насамперед, властивостями застосовуваного органічного в'яжучого матеріалу. Кам'яновугільні дорожні дьогті мають високі температури переходу в пружньо-крихкий стан і низькі температури текучості, характеризується незадовільними адгезійно-когезійними властивостями, а також схильні до інтенсивного старіння. Це призводить до передчасного руйнування дорожнього покриття і накопичення дефектів у вигляді тріщин, вибоїн, напливів та ін. Розширення інтервалу пластичності органічних в'яжучих дозволяє значно збільшити деформативність при негативних температурах і водночас – зсувостійкість при підвищених температурах. Відомо, що інтервал пластичності кам'яновугільних в'яжучих не перевищує 40°С, у той час як у бітумів він коливається від 55°С до 90° С. Для одержання кам'яновугільних в'яжучих з широким інтервалом пластичності їх доцільно модифікувати відсівом полівінілхлориду і комбінованим активним дисперсним наповнювачем (деревний гідролізний лігнін у сполученні з технічною сіркою), одержуючи таким чином багатокомпонентне кам'яновугільне в'яжуче (БКВ). Проте теоретичні і технологічні основи одержання багатокомпонентного кам'яновугільного в'яжучого вивчені недостатньо.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру були виконані в межах кафедральної держбюджетної теми К-2-5-96 “Композиційні будівельні матеріали підвищеної довговічності на основі відходів промисловості та енергоощадні технології їх виробництва” (1.01.1996–31.12.2000), а також в рамках держбюджетної науково-дослідної роботи № 0100U000930 “Встановлення закономірностей модифікування поверхневих властивостей мінеральних дисперсій за допомогою речовин органічного складу з метою вдосконалення структури будівельних матеріалів і виробів конгломератного типу”. Замовник - Міністерство освіти і науки України, 2000 - 2002 рр.
Метою досліджень є теоретичне й експериментальне обгрунтування одержання багатокомпонентного кам'яновугільного в'яжучого з широким інтервалом пластичності, встановленням закономірностей формування в ньому комплексно-сполученої мікроструктури поданої коагуляційним каркасом із часток колоїдно-диспергованого активного дисперсного наповнювача в концентрованому розчині полівінілхлориду в гамма-фракції дьогтю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: БАГАТОКОМПОНЕНТНе КАМ'ЯНОВУГІЛЬНе В'ЯЖУЧе З ШИРОКИМ ІНТЕРВАЛОМ ПЛАСТИЧНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок