Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАБІЛІЗАТОРИ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ З ЦИФРОВОЮ АДАПТАЦІЄЮ ДО ВИДІВ ШИРОТНО-ІМПУЛЬСНОЇ МОДУЛЯЦІЇ

СТАБІЛІЗАТОРИ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ З ЦИФРОВОЮ АДАПТАЦІЄЮ ДО ВИДІВ ШИРОТНО-ІМПУЛЬСНОЇ МОДУЛЯЦІЇ

Назва:
СТАБІЛІЗАТОРИ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ З ЦИФРОВОЮ АДАПТАЦІЄЮ ДО ВИДІВ ШИРОТНО-ІМПУЛЬСНОЇ МОДУЛЯЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,92 KB
Завантажень:
99
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОДИНАМІКИ
Велігорський Олександр Анатолійович
УДК 621.3.07
СТАБІЛІЗАТОРИ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ З ЦИФРОВОЮ АДАПТАЦІЄЮ ДО ВИДІВ ШИРОТНО-ІМПУЛЬСНОЇ МОДУЛЯЦІЇ
Спеціальність 05.09.12 – напівпровідникові перетворювачі електроенергії
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі промислової електроніки Чернігівського державного технологічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, доцент
Денисов Юрій Олександрович,
Чернігівський державний технологічний університет
МОН України, завідувач кафедри промислової електроніки.
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор,
член-кореспондент НАН України
Волков Ігор Володимирович,
Інститут електродинаміки НАН України (м. Київ),
завідуваач відділу систем стабілізованого струму; –
кандидат технічних наук, с. н. с.
Сидорець Володимир Миколайович,
Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України (м. Київ), старший науковий співробітник відділу фізики газового розряду і техніки плазми.
Захист дисертації відбудеться „ 07 ” листопада 2007 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.187.01 в Інституті електродинаміки НАН України за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 56, тел. 456-91-15.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту електродинаміки НАН України за вищевказаною адресою.
Автореферат розіслано „ 02 ” жовтня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Ю. М. Гориславець


Загальна Характеристика роботи
Джерела живлення постійної напруги широко застосовуються в системах керування електроприводів, електротехнологічних пристроїв, в системах розподіленого живлення, персональних комп’ютерах, моніторах, телерадіоапаратурі.
Процес розробки систем електроживлення містить вирішення ряду важливих питань із забезпечення енергетичних і питомих характеристик, електромагнітної сумісності з мережею живлення на основі активної корекції коефіцієнта потужності, універсалізації схемних рішень. При цьому однією з головних задач є забезпечення необхідної якості стабілізації з урахуванням специфіки збурень по живленню, навантаженню і керуванню. Вирішення цієї задачі пов’язано з пошуком принципу оптимальної реалізації системи стабілізації за критерієм ефективного придушення збурень, що впливають на систему.
Особливо складно ця задача вирішується для систем точного живлення, коли необхідно враховувати вплив специфіки силового перетворювача, характеру імпульсної модуляції на статичну і динамічну точність системи і межі її стійкості. В сучасних джерелах живлення найчастіше використовується широтно-імпульсна модуляція (ШІМ) трьох видів: по задньому, передньому фронту, чи обох фронтах. Кожен з цих видів має свої переваги і недоліки в забезпеченні точності стабілізації, меж стійкості при відпрацюванні збурень. На жаль, на сьогоднішній день питання впливу видів ШІМ на показники якості процесу стабілізації майже не досліджені.
Для різних видів ШІМ ще не завершені дослідження умов виникнення хаотичних процесів у системах силової електроніки і встановленні їх впливу на показники динаміки цих пристроїв. Практично не досліджені і такі принципові питання, як вплив на умови виникнення хаосу виду і способу ШІМ, їх вплив на електромагнітну сумісність джерела з мережею змінного струму, що і є предметом даного дослідження.
Актуальність теми. Враховуючи роль, яку відіграють джерела живлення постійного струму в забезпеченні надійності роботи систем електроприводу, електротехнологічних установок загальнопромислового призначення, комп’ютерів, телерадіоапаратури, актуальним є подальше вдосконалення їх техніко-економічних характеристик. З різноманіття показників якості цих характеристик однією з найважливіших є точність стабілізації, і тому дослідження, пов’язані з розробкою методів аналізу і покращення цього показника, є пріоритетними.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СТАБІЛІЗАТОРИ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ З ЦИФРОВОЮ АДАПТАЦІЄЮ ДО ВИДІВ ШИРОТНО-ІМПУЛЬСНОЇ МОДУЛЯЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок