Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ задач маркетингу У підприємництві

МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ задач маркетингу У підприємництві

Назва:
МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ задач маркетингу У підприємництві
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,44 KB
Завантажень:
444
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ університет
ІМЕНІ іВАНА ФРАНКА
Дацко Мирослав Володимирович
УДК 519.87:658.8
МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ
задач маркетингу У підприємництві
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Львівського національного університету імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Вовк Володимир Михайлович,
Львівський національний універси-тет імені Івана Франка, завідувач кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор,
Лауреат премії НАН України з економіки ім. А. Г. Шліхтера
Костіна Ніна Іванівна,
Академія Державної податкової служби України (м. Ірпінь),
професор кафедри податкової політики та оподаткування
кандидат економічних наук, доцент
Артеменко Віктор Борисович,
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри Інформаційних систем у менеджменті
Провідна установа – Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіко-математичних методів.
Захист відбудеться 5 травня 2004 р. о 13.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 у Львівському національному університеті імені Івана Франка за адресою: 79000, м. Львів, пр. Свободи 18, ауд. 115.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Львівського національного універси-тету імені Івана Франка за адресою: 79000, м. Львів, пр. Драгоманова, 5.
Автореферат розісланий "2" квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _________________ Панчишин С.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Оптимізація прибутку є рушійною силою підприємництва в ринковій економіці. Ця аксіома бізнесу цілком справедлива також і для власників та менеджерів вітчизняних підприємств. Одним із головних напрямків вдосконалення роботи вітчизняних підприємств є широке застосування ними маркетингових технологій для вибору тактичних та стратегічних напрямків роботи, оскільки діяльність, що опирається на концепцію маркетингу відповідає ринковим умовам. Такі підприємства адекватно реагують на зміну ринкової кон’юнктури, що робить їх менш вразливими до ринкових змін.
Дослідженню питань маркетингової діяльності присвячено багато праць як вітчизняних так і зарубіжних вчених. Загалом розглянувши праці таких авторів, як Р. Батр, Д. Маєрс, Г. Армстронг, Ф. Котлер, Д. Россітер, Є. Голубков, Є. Ромат, Г. Багиев, А.Старостіна, С.Близнюк та інших можемо зробити висновок про те, що їхні праці присвячені дослідженню сутності маркетингової діяльності в фундаментальному розумінні, рекламній та збутовій діяльності, складанню бізнес планів, а. також дослідженню окремих аспектів маркетингу, зокрема маркетингової логістики, маркетингового менеджменту, проблем товарної політики. Проте у цих працях не розглядається використання економіко-математичного моделювання для вирішення поставлених завдань.
Теоретичні і методологічні аспекти моделювання економічних об'єктів висвітлені у працях В. Вітлінського, В. Вовка, В. Єлейка, Н. Костіної, Ю. Лисенка, І. Огірка, В. Ситника, та ін. Задачам оптимізації маркетингової діяльності підприємства присвячено роботи А. Гілберта, М. Литвиненка, В. Стасюка, В. Федосєєва, та ін.
Вивчення та аналіз опублікованих за даною проблемою праць дало змогу зробити висновок про те, що питання застосування економіко-математичного моделювання для розв’язування цілої групи задач маркетингу у підприємницькій діяльності недостатньо розроблені, як у науковому, так і в практичному аспекті, незважаючи на те, що з початку 90-х років в Україні з’явилося декілька десятків наукових робіт присвячених різним аспектам маркетингу. Особливо це стосується економіко-математичного моделювання маркетингових досліджень в умовах специфічного маркетингового середовища України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ задач маркетингу У підприємництві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок