Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИВЧЕННЯ ЗВ”ЯЗКУ “СТРУКТУРА – ДІЯ” НЕСТЕРОЇДНИХ ПРОТИЗАПАЛЬНИХ ЗАСОБІВ МЕТОДАМИ КВАНТОВОЇ ХІМІЇ

ВИВЧЕННЯ ЗВ”ЯЗКУ “СТРУКТУРА – ДІЯ” НЕСТЕРОЇДНИХ ПРОТИЗАПАЛЬНИХ ЗАСОБІВ МЕТОДАМИ КВАНТОВОЇ ХІМІЇ

Назва:
ВИВЧЕННЯ ЗВ”ЯЗКУ “СТРУКТУРА – ДІЯ” НЕСТЕРОЇДНИХ ПРОТИЗАПАЛЬНИХ ЗАСОБІВ МЕТОДАМИ КВАНТОВОЇ ХІМІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,80 KB
Завантажень:
95
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
КЛЕНІНА Олена Валеріївна
УДК 615.276-015.11.074
ВИВЧЕННЯ ЗВ”ЯЗКУ “СТРУКТУРА – ДІЯ”
НЕСТЕРОЇДНИХ ПРОТИЗАПАЛЬНИХ ЗАСОБІВ
МЕТОДАМИ КВАНТОВОЇ ХІМІЇ
15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Львів - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фармацевтичної, органічної та біоорганічної хімії Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького, Міністерство охорони здоров”я України
Науковий керівник: доктор фармацевтичних наук, професор ЗІМЕНКОВСЬКИЙ Борис Семенович
Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького
завідувач кафедри фармацевтичної,
органічної та біоорганічної хімії
Науковий консультант: доктор хімічних наук, професор
КОВАЛЬЧУК Євген Прокопович
Львівський Національний університет
імені Івана Франка
завідувач кафедри фізичної та колоїдної хімії
Офіційні опоненти: доктор хімічних наук, професор
НОВІКОВ Володимир Павлович
Національний університет “Львівська політехніка”
завідувач кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології
доктор фармацевтичних наук, професор
МАЗУР Іван Антонович
Запорізький державний медичний університет
завідувач кафедри фармацевтичної хімії
Провідна установа: Національна фармацевтична академія Міністерства охорони здоров”я України (м. Харків), кафедра органічної хімії
Захист відбудеться “10” вересня 2001 року о 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.600.02 у Львівському державному медичному університеті імені Данила Галицького за адресою: 79010, м. Львів, вул. Пекарська, 69.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького (79000, вул. Січових Стрільців, 6).
Автореферат розісланий “07” серпня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гасюк Г. Д.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Запалення, як захисно-пристосувальна функція організму на пошкодження, виникає внаслідок дії різних агентів екзогенної та ендогенної природи й розвивається як стереотипний, комплексний, динамічний процес, що складається з серії причинно-наслідкових явищ, які ще до цього часу повністю не з”ясовані .
Для лікування запальних процесів в наш час використовують десятки речовин, які відносяться до різних хімічних класів сполук – саліцилати, похідні піразолу, параамінофенолу, арил- та гетарилжирних кислот, оксиками, кортикостероїди та багато інших.
Нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ) за механізмом антифлогістичної дії полівалентні та практично універсально активні при достатньо різних за етіологією, морфологією і патофізіологією запальних станах. Незважаючи на велику кількість даних експериментального та клінічного вивчення механізму терапевтичної дії, жодна унітарна теорія не може пояснити всю різноманітність фармакологічних властивостей НПЗЗ, антифлогістичний ефект яких пов”язаний з рядом стадій патогенезу гострих та хронічних запальних реакцій.
Величезна кількість накопичених емпіричних даних та результатів експериментальних досліджень щодо синтезу нових речовин, підвищення їх антифлогістичної активності та пониження токсичності у клінічному застосуванні потребуть теоретичної інтерпретації. Тому виявлення загальних закономірностей залежності протизапальної дії НПЗЗ від хімічної структури їх молекул для окремих класів та для групи НПЗЗ в цілому з врахуванням особливостей механізму їх дії та шляхів підвищення фармакологічної активності є актуальною проблемою сьогодення.
Побудова та аналіз таких закономірностей зв”язку типу “структура-дія” для НПЗЗ і склали предмет цього дослідження.
Зв”язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана згідно з планом проблеми “Фармація” МОЗ України і є фрагментом комплексної науково-дослідної роботи Львівського державного медичного університету ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ВИВЧЕННЯ ЗВ”ЯЗКУ “СТРУКТУРА – ДІЯ” НЕСТЕРОЇДНИХ ПРОТИЗАПАЛЬНИХ ЗАСОБІВ МЕТОДАМИ КВАНТОВОЇ ХІМІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок