Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НЕЛІНІЙНІ ВЛАСТИВОСТІ КОМБІНОВАНИХ ТРАНЗИСТОРНИХ НЕГАТРОНІВ ТА ПРИСТРОЇ АВТОМАТИКИ НА ЇХ ОСНОВІ

НЕЛІНІЙНІ ВЛАСТИВОСТІ КОМБІНОВАНИХ ТРАНЗИСТОРНИХ НЕГАТРОНІВ ТА ПРИСТРОЇ АВТОМАТИКИ НА ЇХ ОСНОВІ

Назва:
НЕЛІНІЙНІ ВЛАСТИВОСТІ КОМБІНОВАНИХ ТРАНЗИСТОРНИХ НЕГАТРОНІВ ТА ПРИСТРОЇ АВТОМАТИКИ НА ЇХ ОСНОВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,51 KB
Завантажень:
253
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОЙЦЕХОВСЬКА ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА
УДК 621.3.016.35;621.3.088.3
НЕЛІНІЙНІ ВЛАСТИВОСТІ КОМБІНОВАНИХ ТРАНЗИСТОРНИХ НЕГАТРОНІВ ТА ПРИСТРОЇ АВТОМАТИКИ НА ЇХ ОСНОВІ
Спеціальність 05.13.05 - Елементи та пристрої обчислювальної техніки
та систем керування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому національному технічному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Філинюк Микола Антонович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри проектування комп’ютерної
та телекомунікаційної апаратури
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Квєтний Роман Наумович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри автоматики та інформаційно-вимірювальної техніки
доктор технічних наук, професор
Самотий Володимир Васильович,
Національний університет “Львівська політехніка”, професор кафедри комп’ютеризованих систем автоматики
Захист відбудеться "05" 10 2007р. о 12-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 05.052.01 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ГУК, к. 210.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий "04" 09 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.М. Захарченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Актуальність теми. Сучасні досягнення в області комп’ютерної техніки та автоматики в значній мірі визначені розвитком елементної бази, яка використовує в якості носія інформації відеоімпульсні сигнали. Однак на початковому етапі паралельно створювалась елементна база та теорія побудови інформаційних пристроїв, яка базується на використанні гармонійних сигналів. В широко відомих роботах М.С. Неймана, В.П. Сигорського, К.Г. Кнорре, В.М. Тузова, Ю.Л. Іваськіва, Г.І. Шура, А.С. Вінницького, О.А. Молчанова, М.А. Ракова та ін. наведені певні переваги таких систем обробки інформації. Однак відсутність на момент написання цих робіт мікроелектронної високочастотної елементної бази не дозволила широко реалізувати ці переваги.
Розвиток мікроелектронної елементної бази НВЧ діапазону відкрив нові можливості створення радіочастотної елементної бази для систем автоматики та обчислювальної техніки. Одним із напрямків її побудови є використання різних видів негатронів, які можуть працювати на частотах в декілька десятків гігагерц, а потенціально і на частотах в декілька сотень гігагерц. Значний вклад в розвиток цього напрямку внесли О.В. Лосєв, У. Шоклі (W. Shockle), Ганн (I.B. Gunn), Л. Есакі (L. Esaki), С.О. Гаряінов, І.Д. Абезгауз, Ф. Бенінг (F. Bening), В.П. Дьяконов, А.С. Тагер, Л.М. Степанова, О.М. Негоденко, Ф.Д. Касимов, В.С. Осадчук, О.В. Осадчук, В.М. Кичак, П.А. Молчанов, В. Рід (W.T. Read), Діл (H. Dill), В.І. Стафеєв, М.А. Філинюк та ін.
Аналіз функціональних та технологічних можливостей різних видів негатронів показав, що при створенні інформаційних елементів та пристроїв автоматики значні переваги мають комбіновані транзисторні негатрони, так як при їх виготовленні відсутня необхідність висувати жорсткі технологічні вимоги до напівпровідникової структури. Крім того, вони дозволяють забезпечити більш високу температурну та режимну стабільність параметрів пристроїв на їх основі.
Однак більшість досліджень в цьому напрямку базуються на використанні лінійних властивостей негатронів та в значно меншій степені – їх нелінійних властивостей. Це відноситься і до теоретичної бази проектування таких пристроїв. В зв’язку з цим дослідження нелінійних властивостей негатронів відкриває нові можливості проектування та реалізації високоефективних інформаційних пристроїв автоматики, придатних для виготовлення в інтегральному вигляді, що забезпечить їх широке застосування в різних системах автоматики.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: НЕЛІНІЙНІ ВЛАСТИВОСТІ КОМБІНОВАНИХ ТРАНЗИСТОРНИХ НЕГАТРОНІВ ТА ПРИСТРОЇ АВТОМАТИКИ НА ЇХ ОСНОВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок