Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ рідких ЛІКАРСЬКИХ ФОРМ іЗ силіксом

РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ рідких ЛІКАРСЬКИХ ФОРМ іЗ силіксом

Назва:
РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ рідких ЛІКАРСЬКИХ ФОРМ іЗ силіксом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,55 KB
Завантажень:
339
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ |
Ходарченко Ганна Борисівна
УДК: 615.246.2: 615.451.2:66.081.32
РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ
рідких ЛІКАРСЬКИХ ФОРМ іЗ силіксом
15.00.01 - технологія ліків та організація фармацевтичної справи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я України.
Науковий керівник: | доктор фармацевтичних наук, професор
ТИХОНОВ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ,
Національний фармацевтичний університет,
завідувач кафедри аптечної технології ліків
Офіційні опоненти: | доктор фармацевтичних наук, професор
ДМИТРІЄВСЬКИЙ ДМИТРО ІВАНОВИЧ,
Національний фармацевтичний університет,
завідувач кафедри заводської технології ліків
кандидат фармацевтичних наук,
старший науковий співробітник
Алмакаєва Людмила григорівна,
Державне підприємство “Державний науковий центр лікарських засобів”, завідувач лабораторії інфузійних та пероральних рідких лікарських засобів |
Провідна установа: | Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України,
кафедра промислової фармації
Захист відбудеться “14” жовтня 2005 року о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.605.01 при Національному фармацевтичному університеті за адресою: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного фармацевтичного університету (61168, м. Харків, вул. Блюхера, 4).
Автореферат розісланий “_7” вересня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор біологічних наук, проф. Л.М.Малоштан
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Щорічно захворюваність в Україні на гострі кишкові інфекції суттєво зростає і посідає значне місце серед інфекційних хвороб. На сьогодні проведено багато досліджень з метою вивчення етіології, патогенезу гострих та хронічних інфекцій кишечника (ентерити, ентероколіти, сігмоїдити, проктити), що супроводжуються діареями. Визначено, що значні результати у лікуванні діарей спостерігаються при призначенні регідратаційної терапії, дієти та лікарських засобів з антимікробною дією. Проте лікування останніми призводить до порушення рівноваги кишкової флори (дисбактеріозу), а також до їх токсичного впливу на організм хворого.
Основні патологічні зміни в організмі хворих на гострі кишкові інфекції пов’язані з дією токсинів ентеробактерій. Саме тому ентеросорбція, як один із видів сорбційних методів детоксикації, посідає важливе місце у комплексному лікуванні таких захворювань. Крім того, спостерігається чимало випадків діареї неінфекційної етіології, наприклад, при екзогенних (арсен, ртуть) і ендогенних (уремія, діабет, подагра) інтоксикаціях, ендокринних розладах (дисфункція надниркових залоз, тиреотоксикоз), при підвищеній чутливості до продуктів харчування. У лікуванні неінфекційної діареї сорбентам також належить чільне місце.
Серед існуючого арсеналу сорбентів на фармацевтичному ринку України особливу увагу привертає новий високодисперсний кремнезем – силікс. До значних переваг цього препарату можна віднести його нетоксичність, розвинену поверхню і високу адсорбційну здатність по відношенню до води, білків, токсинів та мікроорганізмів.
В аспекті викладеного, створення вітчизняних лікарських препаратів комплексної сорбуючої дії для терапії діарей є актуальною проблемою.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково – дослідних робіт Національного фармацевтичного університету (“Створення нових лікарських препаратів на основі рослинної та природної сировини, зокрема продуктів бджільництва, для дорослих і дітей”, номер державної реєстрації 0198U007008) та проблемної комісії „Фармація” АМН та МОЗ України.
Мета і завдання дослідження. Метою наших досліджень стала розробка науково обґрунтованого складу, технології та методик контролю якості рідкої лікарської форми у вигляді суспензії з силіксом для профілактики та лікування діарей інфекційного і неінфекційного генезу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ рідких ЛІКАРСЬКИХ ФОРМ іЗ силіксом

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок