Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЗВЕДЕННЯ ОБ'ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА

УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЗВЕДЕННЯ ОБ'ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЗВЕДЕННЯ ОБ'ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,75 KB
Завантажень:
272
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ЧАШИН Дмитро Юрійович
УДК 69.003:658.012
УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЗВЕДЕННЯ ОБ'ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА
Спеціальність 05.23.08 – Технологія і організація промислового та цивільного будівництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
 
Дніпропетровськ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Тян Рево Борисович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри фінансів.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Білоконь Анатолій Іванович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, кафедра технології будівельного виробництва;
кандидат технічних наук, доцент Радкевич Анатолій Валентинович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка В.А. Лазаряна, начальник кафедри військової підготовки.
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра організації й управління будівництва, м. Київ.
Захист відбудеться 7 жовтня 2004 р. о 15.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м.Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м.Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий 6 вересня 2004р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К. В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У зв'язку з переходом держави до ринкової економіки різко зріс інтерес до методів управління будівництвом в умовах ринку. Системний підхід в управлінні будівництвом являє собою один з ефективних сучасних напрямків у рішенні численних виробничих задач, без якого, у країнах з розвиненою економікою, зведення об'єктів не є можливим.
У зв'язку з переходом будівельних організацій до ринкових умов господарювання виникли передумови для досліджень, актуальність яких полягає в науковому обґрунтуванні методології управління зведенням об'єктів будівництва, а також в удосконаленні методів організаційно-технологічної підготовки будівництва, заснованих на принципах системного підходу в управлінні будівництвом і організації виробництва.
В даний час існують численні наукові і практичні розробки в галузі систем управління зведенням об'єктів будівництва. Незважаючи на постійні удосконалення в цій області, зриви запланованих термінів зведення об'єктів будівництва відбуваються досить часто. Численними дослідженнями доведено, що існуюча методологія планування зведення об'єктів будівництва не дозволяє належною мірою розкрити взаємозв'язок параметрів зведення об'єктів (ресурси – тривалість – вартість) і оцінити вплив на них організаційно-технологічних факторів і факторів невизначеності і ризику. Виникає необхідність в удосконаленні методології організаційно-технологічної підготовки, що дозволяє ефективно планувати і контролювати процеси зведення об'єктів будівництва. При цьому особливо актуальними моментами виявляються: розробка форм інтегрованого розгляду основних параметрів зведення об'єктів будівництва (ресурси – тривалість – вартість); дослідження впливів організаційно-технологічних факторів і факторів ризику на динаміку змін витрат і тривалості зведення об'єктів; рішення задач розробки структур проектів зведення, розподілу ресурсів виконавців; оцінка і контроль витрат і тривалості зведення об'єктів.
Необхідність обліку організаційно-технологічних факторів і факторів невизначеності і ризику при оцінці тривалості і витрат, відсутність у традиційній методології ітеративного характеру організаційно-технологічної підготовки, роз'єднаність планування і контролю результатів обумовлюють актуальність даної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЗВЕДЕННЯ ОБ'ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок