Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ВИЗНАЧЕННЯ ВПЛИВУ ТЕПЛОВОЇ І РАДІАЦІЙНОЇ ПОВЗУЧОСТІ НА КОЛИВАННЯ ТА СТІЙКІСТЬ ЕЛЕМЕНТІВ КОНСТРУКЦІЙ

МЕТОДИ ВИЗНАЧЕННЯ ВПЛИВУ ТЕПЛОВОЇ І РАДІАЦІЙНОЇ ПОВЗУЧОСТІ НА КОЛИВАННЯ ТА СТІЙКІСТЬ ЕЛЕМЕНТІВ КОНСТРУКЦІЙ

Назва:
МЕТОДИ ВИЗНАЧЕННЯ ВПЛИВУ ТЕПЛОВОЇ І РАДІАЦІЙНОЇ ПОВЗУЧОСТІ НА КОЛИВАННЯ ТА СТІЙКІСТЬ ЕЛЕМЕНТІВ КОНСТРУКЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,91 KB
Завантажень:
414
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”
Мельтюхов Максим Вікторович
УДК 539.3
МЕТОДИ ВИЗНАЧЕННЯ ВПЛИВУ
ТЕПЛОВОЇ І РАДІАЦІЙНОЇ ПОВЗУЧОСТІ
НА КОЛИВАННЯ ТА СТІЙКІСТЬ ЕЛЕМЕНТІВ КОНСТРУКЦІЙ
01. 02. 04 - механіка деформівного твердого тіла
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор Морачковський Олег Костянтинович, завідувач кафедри теоретичної механіки Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор Фомічов Петро Олександрович, завідувач кафедри міцності літальних апаратів Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”;
кандидат технічних наук Чупринін Олександр Олексійович, доцент кафедри будівельної механіки Харківської державної академії міського господарства.
Провідна установа - Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Київ, кафедра динаміки, міцності машин та опору матеріалів.
Захист відбудеться 25.04. 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.04 в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: м. Харків, вул. Чкалова 17.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”.
Автореферат розісланий 21.03.2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради.
Професор Г.Л. Корнілов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У багатьох областях машинобудування, таких як турбобудування, авіація, ракетно-космічне машинобудування, ядерна енергетика й інші, конструкції при експлуатації піддані дії високих температур, статичних і динамічних навантажень. Елементи конструкцій у цих умовах деформуються при повзучості, що супроводжується накопиченням незворотних деформацій і пошкоджень, зниженням міцності.
Для задоволення підвищених вимог, щодо виробів відповідальної техніки, багатьма вченими в Україні та в інших країнах світу активно розробляються й удосконалюються методи для достовірного аналізу тривалої міцності конструкцій, що експлуатуються при повзучості. Найбільш актуальними в цьому напрямку механіки є проблеми прогнозування властивостей тривалої міцності матеріалів і конструкцій. Поряд з цим, не менш важливими є оцінки відклику конструкцій на можливі за умов експлуатації різні види збурення основного стану при повзучості. Дотепер ця проблема не отримала свого рішення, практично є відсутніми методи і результати систематичних досліджень з прогнозування змін внаслідок повзучості важливих властивостей конструкцій, зокрема, власних частот і критичних сил втрати стійкості тонкостінних елементів конструкцій.
Актуальність теми. Роботу присвячено розробці методів для визначення впливу теплової і радіаційної повзучості на коливання та стійкість елементів тонкостінних конструкцій, що дозволить виконувати дослідження і отримувати необхідні оцінки відклику конструкцій на можливі за умов експлуатації збурення їхнього основного стану при повзучості. Високі сучасні вимоги і практичні потреби у визначенні змін важливих властивостей енергетичної і ядерної техніки, що експлуатується при тепловій і радіаційній повзучості, відсутність у механіці деформівного твердого тіла методів і систематичних досліджень по темі дисертаційної роботи визначають її актуальність як у науковому, так і прикладному відношенні.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в Харківському Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” в рамках координованої Міністерством освіти і науки України фундаментальної науково-дослідної держбюджетної теми: “Створення теорії та методів розрахунку тонкостінних конструкцій з ізотропних та ортотропних матеріалів, що пошкоджуються при повзучості” (№ Д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТОДИ ВИЗНАЧЕННЯ ВПЛИВУ ТЕПЛОВОЇ І РАДІАЦІЙНОЇ ПОВЗУЧОСТІ НА КОЛИВАННЯ ТА СТІЙКІСТЬ ЕЛЕМЕНТІВ КОНСТРУКЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок