Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИЧНІКИ ОСНОВИТЕХНОЛОГІЙ ТА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯ БАНКОМУ ГЕОПРОСТОРОВИХ ДАНИХ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМТОПОГРАФІЧНИХ ЦИФРОВИХ КАРТ

МЕТОДИЧНІКИ ОСНОВИТЕХНОЛОГІЙ ТА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯ БАНКОМУ ГЕОПРОСТОРОВИХ ДАНИХ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМТОПОГРАФІЧНИХ ЦИФРОВИХ КАРТ

Назва:
МЕТОДИЧНІКИ ОСНОВИТЕХНОЛОГІЙ ТА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯ БАНКОМУ ГЕОПРОСТОРОВИХ ДАНИХ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМТОПОГРАФІЧНИХ ЦИФРОВИХ КАРТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,56 KB
Завантажень:
38
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙНАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
На правах рукопису
Липський Валентин Тофільович
УДК 528.25:332.33
МЕТОДИЧНІКИ ОСНОВИТЕХНОЛОГІЙ ТА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯ БАНКОМУ ГЕОПРОСТОРОВИХ ДАНИХ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМТОПОГРАФІЧНИХ ЦИФРОВИХ КАРТ
05.24.01. – ГЕОДЕЗІЯеодезія
АвторефератВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському державному технічномунаціональному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Гладілін Валерій Миколайович, Київський національний університет будівництва і архітектури.
Гладілін Валерій Миколайович
Офіційні опоненти:
1.заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, доцентпрофесор
ПоповЛихогруд Михайлокола ОлексіГригорйович, Центр аерокосмічного дослідження Землі, заступник директора;
2.кандидат технічних наук, старший науковий співробітникдоцент
Марков Куріляк Ігор Стергій пановЮрійович, Київський національний університет будівництва і архітектури.
Провідна організаціяустанова:
Донецькийа національний державна академія будівництва і архітектуритехнічний університет, кафедра геоінформатики і геодезії, Міністерство освіти і науки України, м. Донецьк.
Захист відбудеться „02 .” ____________липня 2003 р. о 1400 годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.09 при Київському національномудержавному технічному університеті будівництва і архітектури, за адресою 25203037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд.466.
Автореферат розісланий „ 02 .” ______________червня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
спеціалізованої вВченої раради О.П.Ісаєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботитеми.
Одночасно з розробкою перших геоінформаційних систем та їх впровадженням в різні сфери науки і виробництва вже на початковому етапі виникла проблема забезпечення картографічної бази систем якісною просторово-орієнтованою топографічною інформацією. Сьогодні основою формування просторово-орієнтованої топографічної інформації, що здатна забезпечити розв’язання розрахункових геодезичних, навігаційних, картографічних та кадастрових задач є створені за різними технологіями топографічні цифрові карти. Але склалось так, що на протязі часу проблема забезпечення топографічними цифровими картами, які б відповідали вимогам геоінформаційних систем за параметрами точності, достовірності інформації та її сучасності, тільки загострилась. Такому стану справ свідчать багато чисельні публікації, кількість яких в останні роки, як за кордоном так і в Україні збільшилась. Але в них автори в основному констатують стан справ, що склався, дають аналіз різноманітних технологій та технічних засобів, які використовуються при створенні цифрових карт. Розглядаються окремо питання, які формують якість створених цифрових карт. Подаються матеріали з оцінки точності цифрових карт та аналізуються формати подання просторових даних. За останній час розгорнулась широкомасштабна дискусія з питань форм власності на створені цифрові карти та питань інформаційної безпеки.
Разом із тим, незважаючи на велику кількість публікацій, залишилась достатня кількість невивчених питань з оптимізації методикметодичних основ і оптимізації технологій та організації виробництва і його системи управління по створенню, зберіганню, оновленню та видачі користувачам топографічних цифрових карт, що свідчить про актуальність піднятої теми і проведеної дисертаційної роботи. До того ж майже ніде не підняті або носять узагальнений характер питання методик з планування, організації й виконання технологічних операцій, а також системи їх нормування.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Результати досліджень, що висвітлені в роботі, взяті до використання в дослідно-конструкторській роботі “Базальт-ВД” (реєстраційний № 0198 И 003433 від 25.05.98 р.), розділ “Картографічне забезпечення виробу”, що розробляється Науково-виробничим підприємством “АВІАРМ” на замовлення МО України, в підготовці технічного завдання для розробки дослідно-конструкторської роботи “Атлас – 1” (реєстраційний № 117551 від 18.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: МЕТОДИЧНІКИ ОСНОВИТЕХНОЛОГІЙ ТА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯ БАНКОМУ ГЕОПРОСТОРОВИХ ДАНИХ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМТОПОГРАФІЧНИХ ЦИФРОВИХ КАРТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок