Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ГІДРОДИНАМІКИ ВІБРОКИПЛЯЧОГО ШАРУ З РОЗРОБКОЮ УТИЛІЗАТОРА ТЕПЛА СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ

МОДЕЛЮВАННЯ ГІДРОДИНАМІКИ ВІБРОКИПЛЯЧОГО ШАРУ З РОЗРОБКОЮ УТИЛІЗАТОРА ТЕПЛА СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ГІДРОДИНАМІКИ ВІБРОКИПЛЯЧОГО ШАРУ З РОЗРОБКОЮ УТИЛІЗАТОРА ТЕПЛА СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,58 KB
Завантажень:
81
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Русанов Сергій Аркадійович
УДК 66.01: 66.011
МОДЕЛЮВАННЯ ГІДРОДИНАМІКИ ВІБРОКИПЛЯЧОГО ШАРУ З РОЗРОБКОЮ УТИЛІЗАТОРА ТЕПЛА СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ
05.17.08 – процеси та обладнання хімічної технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
технічних наук
Херсон 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському національному технічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник - | доктор технічних наук, професор
Луняка Клара Василівна,
Херсонський національний технічний університет, Міністерство освіти і науки України, завідувач кафедри “Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів”
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Кулінченко Віталій Романович,
Національний університет харчових технологій, Міністерство освіти і науки України, професор кафедри процесів і апаратів харчових виробництв та технології консервування;
кандидат технічних наук, доцент
Коваленко Ігор Валентинович
Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут”, Міністерство освіти і науки України,
доцент кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування.
Захист відбудеться « _26_»_червня_ 2008 р. о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 67.052.04 при Херсонському національному технічному університеті за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24.
Автореферат розісланий «_22_»_травня__2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.А.Чумаков


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вібраційні методи інтенсифікації фізичних процесів і хімічних реакцій, в тому числі створення віброкиплячого шару сипких матеріалів, знаходять все більш широке застосування в багатьох галузях промисловості. При цьому разом з інтенсифікацією технологічних процесів з'являється можливість поєднання двох або декількох технологічних операцій. Наприклад, досить просто поєднується транспортна операція з теплообмінними процесами. У зв’язку з цим створення енергозберігаючого утилізаційного обладнання з віброкиплячим шаром є досить перспективним. Але створення ефективного обладнання стримується недостатньою вивченістю деяких закономірностей процесу віброкипіння.
Існує досить багато спроб об'єднання сукупності спостережуваних фактів процесу віброкипіння в рамках однієї теорії. Ті або інші аспекти вдається описати різними моделями, проте достатньо надійної методики прогнозування поведінки віброкиплячого шару до цього часу не створено, і всі існуючі моделі мають вузьку область застосування. Відсутність можливості надійного прогнозування поведінки віброкиплячих шарів стримує процес впровадження обладнання для обробки сипких матеріалів у віброкиплячому шарі у виробництво.
Таким чином, систематичні експериментальні та теоретичні дослідження процесу віброкипіння з розробкою адекватної математичної моделі, що відповідає експериментальним даним і дозволяє автоматизувати обчислення, та розробка на основі вказаних досліджень енергозберігаючого утилізаційного обладнання з урахуванням інтенсифікуючих властивостей процесу віброкипіння є перспективним завданням, у зв’язку з чим робота є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Напрямок дослідження співпадає з науково-дослідною тематикою Херсонського національного технічного університету “Дослідження теплових, гідромеханічних, масообмінних та механічних процесів в машинах і апаратах хімічних виробництв”. Дослідження виконані згідно з науково-технічною програмою № 0106U004204. Автор брав участь у даній роботі як виконавець.
Мета і завдання дослідження. Метою роботи є вивчення гідродинаміки віброкиплячих шарів сипких матеріалів зі створенням достатньо точної математичної моделі, яка описує структуру і поведінку віброкиплячого шару в різних умовах, моделювання процесу на ЕОМ зі створенням відповідного програмного забезпечення, проведення експериментальних досліджень гідродинаміки та теплообміну віброкиплячих шарів та розробка утилізатора тепла сипких матеріалів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ГІДРОДИНАМІКИ ВІБРОКИПЛЯЧОГО ШАРУ З РОЗРОБКОЮ УТИЛІЗАТОРА ТЕПЛА СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок