Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організація процесів обробки зображень (на прикладі штрихових зображень)

Організація процесів обробки зображень (на прикладі штрихових зображень)

Назва:
Організація процесів обробки зображень (на прикладі штрихових зображень)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,26 KB
Завантажень:
442
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Мохамед Хашим Мохамед Румі
(Шри-Ланка)
УДК 621.325.5
Організація процесів обробки зображень
(на прикладі штрихових зображень)
Спеціальність – 05.13.13 – Обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” на кафедрі обчислювальної техніки.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Бузовський Олег Володимирович
НТУУ “КПІ”, професор кафедри ОТ
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Брюхович Євген Іванович,
ведучий науковий співробітник
Інституту кібернетики ім. Глушкова
НАН України
кандидат технічних наук
Вишневський Віталій В’ячеславович,
старший науковий співробітник
Інституту математичних систем і
машин НАН України
Провідна установа: Інститут проблем реєстрації інформації
НАН України, відділ
проблемно-орієнтованих
інформаційно-обчислювальних систем
Захист відбудеться “15” січня 2002 р. о 14-30 на засіданні спеціалізованої ради Д 26.002.02 у НТУУ ”КПІ” (м.Київ, просп.Перемоги 37, корп.18, ауд. 306)
Відзиви на автореферат у двох примірниках, завірені печаткою установи, просимо надсилати на адресу: 03056, м.Київ, просп. Перемоги 37, вченому секретарю НТУУ “КПІ”
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”
Автореферат розісланий “12” грудня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Орлова М.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сьогодні комп’ютерній техніці властива мала різноманітність засобів вводу інформації, що негативно відображується не тільки на ефективності використання обчислювальних систем, а також впливає на розширення галузі їх використання у господарській діяльності. Особливо цей недолік помітно тоді, коли йдеться про необхідність обробки візуальної інформації. При цьому дослідженням, що стосуються вдосконалення засобів вводу та обробки візуальної інформації (зображень) приділяється велика увага, але проблема вирішується відносно до спеціалізованих предметних галузей (наприклад, ввід та обробка томографічної інформації, космічних знімків, схемної документації та ін.). Результати таких досліджень на сьогодні не узагальнюються або такі узагальнення, принаймні, не відображені у доступних публікаціях. Останнє частково пояснюється тим, що до певного часу узагальнення були мало доцільними з технічних та організаційних причин. В зв’язку з прогресом у ресурсному та методологічному забезпеченні обчислювальних процесів, дослідження, пов’язані з пошуком універсальних підходів до побудови архітектури та засобів комп’ютерної обробки зображень стають актуальними.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Роботу виконано за тематикою, що обумовлено планом науково-дослідних робіт кафедри ОТ НТУУ “КПІ” у відповідності до державної науково-технічної програми “Образний комп’ютер”.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є підвищення ефективності обчислювальних процесів, пов’язаних з обробкою візуальної інформації, за допомогою узагальнень щодо моделей подання візуальної інформації та розробки методик та засобів розв’язку задач первинної обробки та розпізнання зображень.
Об’єктом дослідження є обчислювальні процеси, які реалізують перетворення візуальної інформації.
Предметом дослідження є моделі зображень, методи та засоби комп’ютерної обробки візуальної інформації (на прикладі штрихових зображень).
Основні задачі дослідження у відповідності до поставленої мети полягають у наступному.
1. Аналіз сучасного стану галузі комп’ютерної обробки візуальної інформації та відомих моделей та методів, які складають методологічну основу розв’язку задач обробки зображень. Метою аналізу є визначення ознак, що можуть бути основою для побудови універсальної методики комп’ютерної обробки зображень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Організація процесів обробки зображень (на прикладі штрихових зображень)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок