Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАВЧАЛЬНО-ІГРОВЕ СЕРЕДОВИЩЕ ЯК ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК ВИХОВАННЯ ЕМОЦІЙНО-ВОЛЬОВИХ ЯКОСТЕЙ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ НА УРОКАХ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

НАВЧАЛЬНО-ІГРОВЕ СЕРЕДОВИЩЕ ЯК ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК ВИХОВАННЯ ЕМОЦІЙНО-ВОЛЬОВИХ ЯКОСТЕЙ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ НА УРОКАХ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Назва:
НАВЧАЛЬНО-ІГРОВЕ СЕРЕДОВИЩЕ ЯК ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК ВИХОВАННЯ ЕМОЦІЙНО-ВОЛЬОВИХ ЯКОСТЕЙ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ НА УРОКАХ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,21 KB
Завантажень:
482
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
КАРАЧЕВСЬКА НАДІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 796.011.3 : 373.31 : 159.947.73
НАВЧАЛЬНО-ІГРОВЕ СЕРЕДОВИЩЕ ЯК ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК ВИХОВАННЯ ЕМОЦІЙНО-ВОЛЬОВИХ ЯКОСТЕЙ
МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ НА УРОКАХ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
24.00.02 – фізична культура,
фізичне виховання різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання та спорту
Львів – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі теорії і методики дошкільної освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор біологічних наук, професор,
ПОЛАТАЙКО ЮРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ,
Прикарпатський національний університет
імені Василя Стефаника,
професор кафедри спортивних спеціалізацій.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
КУЦ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ,
Львівський державний університет фізичної культури,
професор кафедри теорії і методики фізичного виховання;
кандидат педагогічних наук, професор
КОЗЛОВА КЛАВДІЯ ПИЛИПІВНА,
Вінницький державний педагогічний університет
імені Михайла Коцюбинського,
професор кафедри теорії і методики фізичного виховання.
Захист відбудеться 7 червня 2007 року о 12 годині 30 хвилин під час засідання спеціалізованої вченої ради К 35.829.01 Львівського державного університету фізичної культури за адресою: 79000 м. Львів, вул. Костюшка, 11.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного університету фізичної культури (79000 м. Львів, вул. Костюшка, 11).
Автореферат розіслано 5 травня 2007 року.
Учений секретар спеціалізованої вченої ради О. М. Вацеба


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. В процесі соціокультурного відродження України розвиток національної системи фізичного виховання підростаючого покоління набуває першочергового значення. На створення умов для реалізації нових технологій у сфері зміцнення здоров’я засобами фізичної культури і спорту спрямована низка державних документів: Закон України “Про фізичну культуру і спорт” (1993), Цільова комплексна програма “Фізичне виховання – здоров’я нації” (1998), “Концепція фізичного вихо-ван-ня в системі освіти України” (1998), Програма з фізичної культури для загальноосвітніх навчальних закладів (І–ХІ класи) (1998), Державні тести і нормативи оцінки фізичної підготовленості населення України (1996), Про-грами для середньої загальноосвітньої школи (14 класи) (2006).
З огляду на критичну ситуацію зі станом здоров’я і необхідністю підвищення рухової активності дітей, усе вагомішими стають дослідження, пов’язані з організацією фізичного виховання молодших школярів для до-сягнення його оздоровчих, виховних та освітніх завдань.
Пошуку засобів підвищення ефективності та покращення організації фі-зич-ного виховання, покращення фізичного розвитку і здоров’я дітей, про--фі--лак-тики та корекції порушень у процесі їхнього розвитку присвятили свої дослідження чимало науковців: Е. Вільчковський (2004), О. Дубогай (2005), К. Козлова (1996), Т. Круцевич (2003), О. Куц (2003), Б. Шиян (2005) та ін.
На удосконаленню системи фізичного виховання молодших школярів спрямовано праці В. Ареф’єва (1995), О. Власюк (2006), Н. Москаленко (2007), С. Присяжнюка (2001) та ін.
Дослідженням проблеми поєднаного формування фізичних та вольових якостей школярів у процесі спрямованої фізичної підготовки займаються А. Артюшенко (2003), А. Віндюк (2002), П. Коханець (2006), О. Міщенко (2002), С. Присяжнюк (2001) та ін. На розвиток дітей, особливо на виховання їхніх емоційно-вольових якостей, впливають стихійні та спеціально організовані, природні та соціальні чинники.
За результатами аналізу теоретичних, експериментальних дослід-жень і практики роботи шкіл виявлено суперечність між високими вимога-ми до виховання емоційно-вольових якостей молодших школярів і нероз-роб-леніс-тю підходів до організації навчально-ігрового середовища у початко-вому навчанні для сприяння їхньому розвитку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: НАВЧАЛЬНО-ІГРОВЕ СЕРЕДОВИЩЕ ЯК ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК ВИХОВАННЯ ЕМОЦІЙНО-ВОЛЬОВИХ ЯКОСТЕЙ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ НА УРОКАХ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок