Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління інноваційними проектами підприємств пивобезалкогольної галузі регіону

Управління інноваційними проектами підприємств пивобезалкогольної галузі регіону

Назва:
Управління інноваційними проектами підприємств пивобезалкогольної галузі регіону
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,65 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Науково-дослідний економічний інститут
міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України
Косач Ірина Анатоліївна
УДК 658:663.4:663.64
Управління інноваційними проектами підприємств пивобезалкогольної галузі регіону
Спеціальність 08.10.01 – розміщення продуктивних сил і регіональна економіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Чернігівському державному інституті економіки і управління.
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, заслужений економіст України
Савченко Володимир Федорович,
АКБ “Синтез”, заступник голови правління | Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Музиченко Анатолій Степанович,
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини ( м. Умань), завідувач кафедри економіки підприємства, завідувач лабораторією інвестиційного менеджменту
кандидат економічних наук
Блакита Ганна Владиславівна,
Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету
(м. Вінниця), доцент кафедри бухгалтерського обліку |
Провідна установа - |
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, відділ дослідження проблем комплексного розвитку і розміщення продуктивних сил, м. Київ | Захист відбудеться 12 травня 2005 р. о 16 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д.26.801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України за адресою Київ, бульвар Дружби народів, 28, 5 поверх, малий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України за адресою Київ, бульвар Дружби народів, 28.
Автореферат розісланий „11” квітня 2005 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради, д.е.н О.Ю. Рудченко
Загальна характеристика роботи
Актуальність дослідження. В сучасних умовах, що склалися в Україні, коли для досягнення успіху необхідна гнучка реакція виробництва на зміни ринку, одним з найбільш важливих напрямів подальшого розвитку є перехід до нової системи управління, яка включає в себе проектний підхід з орієнтацією на інноваційні процеси. Проблема впровадження інновацій досить гостро стоїть перед українськими виробниками. З однієї сторони, інновації сприяють зростанню виробництва, поліпшенню якості продукції, розширенню асортименту; з іншої – це потребує значних матеріальних, фінансових та трудових витрат.
У науковій вітчизняній та закордонній літературі представлені лише окремі аспекти функціонування харчової і пивобезалкогольної промисловості, питання інноваційного розвитку та кластерного аналізу щодо розміщення та розвитку продуктивних сил. В той же час забезпечення сталого ефективного розвитку харчової промисловості в регіоні, зокрема пивобезалкогольної галузі як однієї з найбільш рентабельних, вимагає нових, досконалих методів та форм розміщення підприємств і організації їх взаємодії, що сприятиме економічному зростанню, створенню нових робочих місць, вирішенню проблем соціального характеру. При цьому застосування основ проектного підходу на підприємствах регіону дозволить ефективно управляти всіма параметрами майбутньої продукції чи послуг.
В умовах розвитку пивобезалкогольної промисловості застосування методів управління проектами обмежено лише складанням бізнес-планів, оцінкою фінансової та економічної ефективності проекту, що вимагає додаткових досліджень. Крім того, система регулювання регіонального розвитку пивобезалкогольної галузі залишається малоефективною і суперечливою, оскільки спирається на недостатньо досконалі методи управління, застарілі норми та правила. Теоретичні, методичні і практичні питання визначення ефективності інноваційного розвитку підприємств пивобезалкогольної промисловості та його впливу на економіку регіону в цілому також не повною мірою вивчені, розроблені та узагальнені, що й зумовило вибір теми дослідження та її актуальність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Управління інноваційними проектами підприємств пивобезалкогольної галузі регіону

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок