Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЕФЕКТИВНОЇ ОПЕРАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЕФЕКТИВНОЇ ОПЕРАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЕФЕКТИВНОЇ ОПЕРАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,46 KB
Завантажень:
438
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Тема: “Організаційно-економічний механізм ефективної діяльності на
ціонального товаровиробника”


ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Безкоровайна Лідія Василівна
УДК 685.012.32
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЕФЕКТИВНОЇ ОПЕРАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному економічному університеті,
Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник ? кандидат економічних наук, доцент
Маляревський Юрій Дмитрович,
Харківський національний економічний університет,
завідувач кафедри обліку підприємницької діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Лепейко Тетяна Іванівна,
Харківський національний економічний університет
завідувач кафедри менеджменту
кандидат економічних наук, доцент
Дідик Людмила Михайлівна,
Національний гірничий університет,
професор кафедри економічного аналізу і фінансів
Провідна установа ? Кременчуцький державний політехнічний
університет, кафедра менеджменту,
Міністерство освіти і науки України, м. Кременчук
Захист відбудеться 26 січня 2006 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському національному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пров. Інженерний, а.
Автореферат розісланий “26“ грудня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ястремська О. М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Економіка ринкового типу характеризується становленням нових соціально-економічних відносин. У системі цих відносин завжди функціонують підприємства з різним рівнем економічного розвитку. Об’єктивні закони ринкової економіки змушують їх постійно шукати ефективні форми і методи ведення господарства, спрямовані на підвищення результативності їх діяльності, забезпечення гнучкості й динамічності поведінки господарюючого суб’єкта у взаємодії з зовнішнім середовищем. Цим обумовлена необхідність розроблення й обґрунтування нового, адекватного нинішнім економічним умовам, організаційно-економічного механізму, який би забезпечував ефективну операційну діяльність підприємства.
Актуальність теми. Наукові та практичні проблеми, пов’язані з удосконаленням організаційно-економічного механізму діяльності підприємства на різних рівнях управління економікою, відображені в роботах багатьох вітчизняних і зарубіжних вчених: Л. Абалкіна, І. Булєєва, П. Буніча, Т. Ландіної, Е. Мінаєва, С. Мочерного, В. Пономаренка, О. Пушкаря, О. Тридіда, О. Шеремета, О. Ястремської та ін. Сутність та проблеми ефективної діяльності підприємств досліджені в працях В. Власова, Б. Душина, В. Іонова, А. Калини, В. Кашина, Е. Крилова, В. Плаксієнко, В. Тарасевича, А. Яковлєва, В. Яніка та ін.
На сьогодні залишається недостатньо розробленим комплексний підхід до побудови організаційно-економічного механізму ефективної операційної діяльності підприємства. Крім того, не досить дослідженою й обґрунтованою залишається проблема комплексної оцінки ефективності діяльності підприємства з точки зору різних суб’єктів внутрішнього і зовнішнього середовища, які з ним взаємодіють, а також механізм взаємоузгодження їх інтересів з інтересами підприємства, що має важливе значення для забезпечення його ефективної діяльності не лише в теперішній час, а і в майбутньому. Значущою є також проблема визначення обсягів виробництва та витрат підприємства для забезпечення її ефективності. Вказані обставини визначили вибір теми дисертаційного дослідження, її актуальність і практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Матеріали дисертаційної роботи пов’язані з науково-дослідними роботами Харківського національного економічного університету.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ЕФЕКТИВНОЇ ОПЕРАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок