Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ КОНЦЕПТУАЛЬНОЇ МОДЕЛІ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКЛАДАЧА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

ФОРМУВАННЯ КОНЦЕПТУАЛЬНОЇ МОДЕЛІ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКЛАДАЧА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Назва:
ФОРМУВАННЯ КОНЦЕПТУАЛЬНОЇ МОДЕЛІ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКЛАДАЧА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,18 KB
Завантажень:
37
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАІНИ
СОЛТИК Олександр Олександрович
УДК 796.071.3
ФОРМУВАННЯ КОНЦЕПТУАЛЬНОЇ МОДЕЛІ
ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКЛАДАЧА ФІЗИЧНОГО
ВИХОВАННЯ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
24.00.02 – Фізична культура, фізичне виховання
різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Київ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник – | доктор психологічних наук, професор Ложкін Георгій Володимирович, Національний університет фізичного виховання і спорту України, завідувач кафедри психології та педагогіки. |
Офіційні опоненти:
доктор біологічних наук, професор Філіппов Михайло Михайлович, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, завідувач кафедри фізичного виховання і здоров'я;
кандидат педагогічних наук, доцент Цьось Анатолій Васильович, Луцький інститут розвитку людини університету “Україна”, проректор з науково-методичної роботи, завідувач кафедри здоров'я та фізичної культури.
Провідна установа –
Інститут психології ім. Г.С. Костюка, лабораторія психології творчості, АПН України, м. Київ.
Захист відбудеться “24” жовтня 2003 р. о 14 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.829.01 Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, м. Київ–150, вул. Фізкультури, 1).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, м. Київ–150, вул. Фізкультури, 1).
Автореферат розісланий “ 23 ” вересня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.Ю. Круцевич 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Поліпшення здоров’я населення, підвищення спортивного авторитету України на міжнародному рівні – головні завдання, які покладаються на галузь фізичної культури і спорту. Успішне їх розв’язання можливе лише за наявності висококваліфікованих, всебічно розвинених фахівців, спроможних здійснювати фізкультурно-спортивну діяльність у нових умовах, із урахуванням змін, які відбуваються у суспільстві.
Важливість кадрового забезпечення галузі підкреслюється у низці державних документів: Цільовій комплексній програмі “Фізичне виховання – здоров’я нації”, законі України “Про фізичну культуру і спорт”, Національній доктрині розвитку освіти. Питання підготовки фізкультурних кадрів повинні знайти своє відображення і у розробці Національної доктрини розвитку фізичної культури і спорту.
Суттєвим внеском в організацію і здійснення підготовки фізкультурних кадрів, зокрема викладачів фізичного виховання вищих навчальних закладів, є роботи В.М. Платонова, В.С. Панюкова та ін.1994); Ю.М. Шкребтія1996); Б.М. Шияна (1997); Т.Ю. Круцевич (2001); М.М.Філіппова (2003) та ін. Важливі аспекти психолого-педагогічної підготовки майбутніх спеціалістів розглядаються у дослідженнях М.М. Волкова (1989), А.В. Цьося (1994), О.С. Куца (1996), В.П. Каргаполова (1999), Г.В. Ложкіна (2002) та ін.
Необхідним компонентом у здійсненні якісної освіти викладачів фізичного виховання є розробка різних модельних характеристик відповідної професії. Це дозволяє закріпити, узагальнити накопичений науковий матеріал і здійснювати ефективну підготовку та перепідготовку фізкультурних кадрів, удосконалювати плани навчання фахівців, програми та зміст навчальних дисциплін.
Водночас професійні модельні характеристики повинні відображати справжню, реальну діяльність, що не завжди можливе у зв’язку із неглибоким проникненням у її змістові та сутнісні сторони.
У кількох роботах (В.Д. Шадріков, 1982; Б.Ф. Ломов, ; Г.В. Суходольський, 1988; та ін.), що характеризують генезис діяльності та загально методологічний підхід до її вивчення та аналізу, підкреслюється важлива вимога, що полягає у необхідності двостороннього її уявлення, тобто виділення зовнішньої і внутрішньої її складових.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ КОНЦЕПТУАЛЬНОЇ МОДЕЛІ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКЛАДАЧА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок