Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ СТВОРЕННЯ І ВЕДЕННЯ ТРАНСПОРТНО-ЕКОЛОГІЧНОГО МОНІТОРИНГУ В КРУПНИХ І НАЙКРУПНІШИХ МІСТАХ (на прикладі м. Києва)

МЕТОДИ СТВОРЕННЯ І ВЕДЕННЯ ТРАНСПОРТНО-ЕКОЛОГІЧНОГО МОНІТОРИНГУ В КРУПНИХ І НАЙКРУПНІШИХ МІСТАХ (на прикладі м. Києва)

Назва:
МЕТОДИ СТВОРЕННЯ І ВЕДЕННЯ ТРАНСПОРТНО-ЕКОЛОГІЧНОГО МОНІТОРИНГУ В КРУПНИХ І НАЙКРУПНІШИХ МІСТАХ (на прикладі м. Києва)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,08 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Степанчук Олександр Васильович
УДК 711.55. (656.021.2)
МЕТОДИ СТВОРЕННЯ І ВЕДЕННЯ ТРАНСПОРТНО-ЕКОЛОГІЧНОГО МОНІТОРИНГУ В КРУПНИХ І НАЙКРУПНІШИХ МІСТАХ
(на прикладі м. Києва)
05.23.20 – містобудування та територіальне планування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Рейцен Євген Олександрович, Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри міського будівництва.
Офіційні опоненти: —доктор технічних наук, професор, Клюшниченко Євген Єлисейович, науково-дослідний проектний інститут містобудування Держбуду України, директор;
кандидат технічних наук Шаповалов Едуард Володимирович, Український державний науково-дослідний інститут “Діпромісто”, начальник інженерно-планувального відділу.
Провідна установа: Національний університет ”Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України, кафедра містобудування, м. Львів.
Захист відбудеться 7 липня 2004 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 26.056.09 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 3 червня 2004р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ___________________________ О.П. Ісаєв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
Інтенсивне зростання кількості автотранспортних засобів за останні десять років призвело до перевантаження ними вулично-дорожньої мережі центрів великих міст України. Це загострило соціально-економічні, санітарно-гігієнічні і технічні проблеми, пов’язані як із здоров’ям людей, так із організацією і безпекою дорожнього руху.
Відсутність єдиного комплексного підходу до проблеми розвитку автомобільного транспорту і збереження природного середовища ускладнює прийняття необхідних заходів по її вирішенню.
Розвиток автомобільного транспорту супроводжується двома протиріччями. З одного боку - досягається високий рівень задоволення потреб населення в транспортних засобах, а з іншого боку - збільшується негативний вплив на оточуюче середовище, особливо у крупних і найкрупніших містах.
Забруднення відпрацьованими газами автотранспорту атмосферного повітря, водоймищ і ґрунту, транспортний шум і дорожньо-транспортні пригоди приносять великі екологічні, економічні і соціальні збитки. На сьогоднішній день автомобільний транспорт є одним із джерел найбільшого забруднення атмосфери, частка якого складає в деяких містах України 50-90% від загального рівня забруднення, а транспортні затори у центрах міст стали звичайним явищем.
Кількість автотранспортних засобів у світі з кожним роком зростає. Зростання автомобільного парку України буде продовжуватись, незважаючи на тенденцію до зменшення кількості населення. Вже у 2000 році середній рівень автомобілізації по Україні становив 125 легкових автомобілів на тисячу жителів. Згідно з прогнозом спеціалістів кількість автотранспортних засобів до 2010 року зросте у два рази.
При такому значному зростанні автомобільного парку та зміні його структури в Україні виникає необхідність вирішення серйозних проблем, пов'язаних із шкідливими для суспільства і навколишнього середовища наслідками, що супроводжують цей процес.
Актуальність проблеми підтверджується не тільки прийнятою вперше у 1998 році в Україні ”Комплексною програмою забезпечення безпеки дорожнього руху і екологічної безпеки транспортних засобів”, але і чинним законодавством стосовно охорони природного середовища і атмосферного повітря, вимог до екологічної експертизи тощо.
У 1999 році Верховна Рада України схвалила “Концепцію сталого розвитку населених пунктів”, у якій відзначається, що сталий розвиток населених пунктів – це соціально, економічно і екологічно збалансований розвиток міських і сільських поселень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МЕТОДИ СТВОРЕННЯ І ВЕДЕННЯ ТРАНСПОРТНО-ЕКОЛОГІЧНОГО МОНІТОРИНГУ В КРУПНИХ І НАЙКРУПНІШИХ МІСТАХ (на прикладі м. Києва)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок