Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВА НА ФІНАНСОВОМУ РИНКУ (на прикладі США)

ДЕРЖАВА НА ФІНАНСОВОМУ РИНКУ (на прикладі США)

Назва:
ДЕРЖАВА НА ФІНАНСОВОМУ РИНКУ (на прикладі США)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,30 KB
Завантажень:
235
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БАБЕНКО Артем Станіславович
УДК 336.13.051(74)
ДЕРЖАВА НА ФІНАНСОВОМУ РИНКУ
(на прикладі США)
Спеціальність 08.04.01 – Фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є монографія.
Робота виконана на кафедрі фінансів Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Федосов Віктор Михайлович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри фінансів
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Андрущенко Володимир Леонідович,
Національна академія Державної податкової служби України, професор кафедри податкової політики та оподаткування
кандидат економічних наук
Бурмака Микола Олексійович,
Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку, член комісії
Провідна установа: | Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України,
відділ досліджень розвитку та регулювання фінансових ринків
Захист відбудеться “29” грудня 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету: 03680, м.Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “ _27__ ” грудня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, професор Поддєрьогін А.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ.
Актуальність теми. В умовах поглиблення економічної трансформації і фінансової реструктуризації в Україні кардинально змінюються місце і роль головних фінансових інститутів, новим змістом наповнюється їх сутність. Інтернаціоналізація і глобалізація ринкових відносин, вихід України у глобальне економічне і фінансове середовище, курс на інтеграцію до Європи поглиблюють і розширюють спектр цієї складної проблематики. З усією гостротою постає першочергове питання необхідності вдосконалення і підвищення форм, методів розподілу і перерозподілу національного продукту та фінансових ресурсів. І в цьому контексті необхідність підвищення ролі держави в розвитку найслабшої ланки фінансової інфраструктури України – фінансового ринку – набуває архіважливого значення. Це об’єктивно ставить перед українською державою ряд принципово нових і дуже складних для свого розв’язку завдань. Звідси посилена увага до питань функціонування фінансового ринку, якому сьогодні надається вагоме місце у фінансовій теорії і практиці Заходу.
У зв’язку з цим актуальним і важливим є формування засад, ідеології, стратегії і тактики науково обґрунтованої державної політики ефективного розвитку фінансового ринку. Вона повинна втілювати світовий досвід теорії і практики державного регулювання фінансового ринку, використання його новітніх інструментів і технологій. Тим більше, що проблематика функціонування фінансових ринків є важливим напрямом сучасної світової фінансової думки. У більшості праць лауреатів Нобелівської премії з економіки останніх 25 років прямо або опосередковано розглядаються складні питання розвитку фінансових ринків, вплив держави на ці процеси. Ефективна фінансова практика країн з розвиненою ринковою економікою, і насамперед США, підтверджує, що за умов умілого і професійного управління розвитком фінансового ринку, активної участі держави в цьому процесі можна досягти вагомих економічних і соціальних результатів. По-перше, держава є найактивнішим суб’єктом фінансового ринку, провідним його учасником. Достатньо констатувати, що з загального обсягу цінних паперів на світовому фінансовому ринку 95,1 трлн дол. 23,1 трлн дол. (24,3 %) становлять державні цінні папери, що дорівнює 56,4 % світового ВВП Global Financial Stability Report. Market Development and Issues // IMF Washington, D.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДЕРЖАВА НА ФІНАНСОВОМУ РИНКУ (на прикладі США)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок