Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДУЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНОПЕДАГОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ В УМОВАХ КОЛЕДЖУ

МОДУЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНОПЕДАГОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ В УМОВАХ КОЛЕДЖУ

Назва:
МОДУЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНОПЕДАГОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ В УМОВАХ КОЛЕДЖУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,28 KB
Завантажень:
408
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІКИ І ПСИХОЛОГІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
МАЧИНСЬКА НАТАЛІЯ ІГОРІВНА

УДК 371.134:377.8


МОДУЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНОПЕДАГОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ В УМОВАХ КОЛЕДЖУ
13.00.04 – “Теорія і методика професійної освіти”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України, м.Київ.
Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент АПН України Сисоєва Світлана Олександрівна, Інститут педагогіки і психології професійної освіти АПН України, завідувач відділу педагогічних технологій неперервної професійної освіти, м.Київ.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор Хомич Лідія Олексіївна, Інститут педагогіки і психології професійної освіти АПН України, завідувач відділу проблем виховання у професійно-технічних закладах, м.Київ.
кандидат педагогічних наук, доцент Антонова Олена Євгенівна, Житомирський державний університет імені Івана Франка, викладач кафедри педагогіки, м.Житомир.
Провідна установа – Ужгородський національний університет, кафедра педагогіки, Міністерство освіти і науки України, м.Ужгород.
Захист відбудеться 20 вересня 2006 р. о 15 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.451.01 в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України за адресою: 04060, м. Київ, вул. М.Берлинського, 9, 5-й поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту педагогіки і психології професійної освіти АПН України (04060, м.Київ, вул. М.Берлинського,9).
Авторереферат розісланий “11 “ серпня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Лапаєнко С.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і доцільність дослідження. Підписання Україною Болонської конвенції стимулює розвиток системи вищої освіти у напрямі забезпечення якісної підготовки фахівців за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр і магістр. Підготовка бакалаврів у галузі педагогіки здійснюється як у вищих педагогічних навчальних закладах ІІІ-IV рівнів акредитації, так і в педагогічних коледжах, де професійна підготовка майбутніх учителів проводиться на базі 9-ти та 11-ти класів загальноосвітніх навчальних закладів. Умови навчання та вік студентів у педагогічному коледжі сприяють розвитку особистісних якостей майбутніх фахівців, вихованню людини демократичного світогляду і культури, яка поважає права і свободи особистості, традиції народів і культур світу, національний вибір особистості, формуванню у майбутніх учителів знань і умінь, необхідних для побудови толерантних стосунків з учнями, виробленню моральних принципів та світоглядних орієнтирів. Тому вирішення проблеми якісної професійної підготовки майбутніх вчителів у педагогічному коледжі набуває особливої актуальності.
Дослідженню проблеми професійної підготовки майбутніх учителів завжди приділялася належна увага, зокрема таким її аспектам, як: методологічні засади філософії освіти (В.П.Андрющенко, І.А.Зязюн, В.Г.Кремень); наступність професійної підготовки вчителів у системі неперервної професійної освіти (С.У.Гончаренко, Р.С.Гуревич, Н.Г.Ничкало); теоретичні і методичні основи підготовки майбутніх учителів (О.А.Дубасенюк, Н.В.Кузьміна, О.Я.Савченко, Г.В.Троцко, Л.О.Хомич); формування професійно-педагогічної майстерності вчителя (Є.С.Барбіна, І.А.Зязюн) та розвиток його педагогічної творчості (Н.В.Кічук, Л.І.Лимаренко, С.О.Сисоєва); порівняльний аналіз ступеневої освіти вчителів за рубежем і в Україні (Н.В.Абашкіна, Т.С.Кошманова, М.П.Лещенко, Л.П.Пуховська); єдність теорії і практики у професійній підготовці вчителя (О.О.Абдуліна, В.П.Безпалько, В.І.Бондар, В.А.Козаков); аналіз психологічних аспектів підготовки майбутнього вчителя (Н.В.Кузьміна, В.А.Семиченко, Н.Ф.Тализіна).
Вагомі наукові дослідження присвячено також підготовці майбутніх учителів в умовах педагогічного коледжу, зокрема таким аспектам, як: формування дослідницьких та діагностичних умінь у студентів педагогічного коледжу (С.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: МОДУЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНОПЕДАГОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ В УМОВАХ КОЛЕДЖУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок