Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ І ОБЛАДНАННЯ ПЕРЕРОБКИ ВТОРИННИХ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ КОМБІНОВАНИМ ВИДАВЛЮВАННЯМ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ І ОБЛАДНАННЯ ПЕРЕРОБКИ ВТОРИННИХ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ КОМБІНОВАНИМ ВИДАВЛЮВАННЯМ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ І ОБЛАДНАННЯ ПЕРЕРОБКИ ВТОРИННИХ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ КОМБІНОВАНИМ ВИДАВЛЮВАННЯМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,67 KB
Завантажень:
165
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ|
ТЕРЕЩЕНКО ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА
УДК| 621.777.4:544.275.7
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ І ОБЛАДНАННЯ ПЕРЕРОБКИ ВТОРИННИХ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ КОМБІНОВАНИМ ВИДАВЛЮВАННЯМ
Спеціальність 05.03.05 – процеси та машини обробки тиском
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Дядичев Валерій Володиславович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, завідувач кафедри комп'ютерно-інтегрованих технологій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Рябічева Людмила Олександрівна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, завідувач кафедри матеріалознавства;
кандидат технічних наук, професор Дубина Валентин Іларіоновіч, Запорізький національний технічний університет, професор кафедри обробки металів тиском.
Провідна установа:
Вінницький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра прикладної математики.
Захист відбудеться “ 18 ” травня 2007 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .051.02 Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий “ 14 ” квітня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 29.051.02
доктор технічних наук, професор Гутько Ю.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Збільшення кількості відходів і скорочення природних ресурсів є наслідком антропогенної діяльності. Відходи полімерних матеріалів з одного боку являються джерелом забруднення навколишнього середовища, а з іншого боку – дешевою сировиною для виробництва виробів широкого діапазону застосування.
Вторинне використання пластичних мас розв’язує одночасно декілька важливих задач: зменшення забруднення навколишнього середовища за рахунок повторного використання полімерних матеріалів; економія запасів викопної сировини, нафти і газу, з якого виробляють полімери; зниження витрат на виробництво енергії, необхідної для перетворення сировини в матеріали.
Постійне зростання цін на природні ресурси призводить до розвитку технологій утилізації полімерних матеріалів. Ситуація, що склалася на сьогодні, у світовій економіці привела до того, що раніше економічно невигідні технології вторинного використання пластмас стають актуальними із-за різкого підвищення цін на первинну полімерну сировину.
Найбільшого поширення набули такі способи переробки пластмас: екструзія, соекструзія, лиття під тиском. Основою цих технологій є процеси обробки тиском.
Сучасні технології утилізації полімерних матеріалів спрямовані на отримання нового якісного виробу з відходів пластмас, що володіє такими ж властивостями, як і вироб з первинного матеріалу. Методом, який дозволяє одержати такі вироби, є соекструзія.
Удосконалення технології і обладнання для переробки вторинної полімерної сировини соекструзією є актуальною науково-практичною задачею, що забезпечує отримання нових якісних виробів, ресурсо- і енергозбереження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано відповідно до комплексної науково - технічної програми "Створити та освоїти у виробництві комплекси технологічного обладнання, засоби автоматизації з використанням ресурсозберігаючих технологій" у рамках розв’язання проблеми “Про впровадження системи збору, сортування, транспортування, переробки й утилізації відходів як вторинної сировини”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 р. N , з “Основними напрямками економічного і соціального розвитку України”, Закону України “Про відходи” (1998 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ І ОБЛАДНАННЯ ПЕРЕРОБКИ ВТОРИННИХ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ КОМБІНОВАНИМ ВИДАВЛЮВАННЯМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок