Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПСИХОЛОГІЧНІ ПЕРЕДУМОВИ ЗАДОВОЛЕНОСТІ МОЛОДИХ ВІЙСЬКОВИХ ФАХІВЦІВ СЛУЖБОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ

ПСИХОЛОГІЧНІ ПЕРЕДУМОВИ ЗАДОВОЛЕНОСТІ МОЛОДИХ ВІЙСЬКОВИХ ФАХІВЦІВ СЛУЖБОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ

Назва:
ПСИХОЛОГІЧНІ ПЕРЕДУМОВИ ЗАДОВОЛЕНОСТІ МОЛОДИХ ВІЙСЬКОВИХ ФАХІВЦІВ СЛУЖБОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,26 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Національна академія Державної прикордонної служби України
імені Богдана Хмельницького
ВАСИЛЬЄВА Олена Миколаївна
УДК 159.9: 316.48
ПСИХОЛОГІЧНІ ПЕРЕДУМОВИ
ЗАДОВОЛЕНОСТІ МОЛОДИХ ВІЙСЬКОВИХ ФАХІВЦІВ
СЛУЖБОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ
Спеціальність 19.00.09“
Психологія діяльності в особливих умовах”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата психологічних наук
Хмельницький – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Державна прикордонна служба України.
Науковий керівник – доктор психологічних наук, професор
ПОТАПЧУК Євген Михайлович,
Національна академія Державної прикордонної
служби України імені Богдана Хмельницького,
кафедра кримінального права, начальник кафедри.
Офіційні опоненти:
доктор психологічних наук, професор ТІМЧЕНКО Олександр Володимирович, Університет цивільного захисту України, Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, науково-дослідна лабораторія екстремальної та кризової психології, начальник лабораторії;
кандидат психологічних наук ГУНДЕРУК Людмила Миколаївна, Хмельницький інститут Міжнародної академії управління персоналом, кафедра психології, завідувач кафедри.
Провідна установа – Інститут психології імені Г. С. Костюка АПН України, лабораторія психології особистості, м. Київ.
Захист відбудеться “ 24 ” травня 2007 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за адресою: 29003, Хмельницький, вул. Шевченка, 46.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (29003, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46).
Автореферат розіслано “ 23 ” квітня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук
доцент В. М. Гладкова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Військова служба пов’язана зі значними фізичними та психічними навантаженнями. Через свою специфіку вона блокує низку звичних потреб військовослужбовця як особистості. У нього з’являється небезпека виникнення незадоволеності службовою діяльністю і, як наслідок, – небезпека дезорганізації поведінки та діяльності. Результатом цього, зазвичай, є неповне засвоєння посадових обов’язків; ухиляння від служби; виникнення внутрішньоособистісних та міжособистісних конфліктів, суїцидальної та інших видів девіантної поведінки. Через низький рівень задоволеності службовою діяльністю частина з тих військовослужбовців, хто стає на шлях правопорушень, починає зловживати спиртними напоями, вживати наркотики, не прибувати на службу, самоусуватись від виконання службових обов’язків, виховання і навчання підлеглих. Крім того, службові проблеми здатні спричиняти нестабільність у сімейно-шлюбних стосунках військовослужбовців, і, як результат, – виникнення міжособистісних конфліктів, розлучення та інших проблем.
Загалом труднощі військової служби підштовхують військовослужбовців до звільнення з військової служби. Крім цього, через подібну неприйнятну поведінку підлеглих, і, військові керівники також змушені приймати рішення про їх звільнення. Найбільший відсоток таких проблем виникає на стадії входження в професію. Таким чином, через проблеми, що пов’язані з низьким рівнем задоволеності військовослужбовцями своєю службовою діяльністю, Збройні сили України та інші військові відомства щорічно втрачають певну кількість висококваліфікованих спеціалістів.
Вирішення цієї проблеми потребує від науковців пошуку ефективних шляхів виявлення психологічних передумов задоволеності службовою діяльністю молодих військових фахівців, які б інтегрували всі наявні основні види і способи організованого впливу на психіку військовослужбовців під час професійного становлення та сприяли їх задоволенню умовами службової діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПСИХОЛОГІЧНІ ПЕРЕДУМОВИ ЗАДОВОЛЕНОСТІ МОЛОДИХ ВІЙСЬКОВИХ ФАХІВЦІВ СЛУЖБОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок