Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМПОЗИЦІЙНІ ЕЛЕКТРЕТИ НА ОСНОВІ ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ ТА КОМПЛЕКС ЇХ ВЛАСТИВОСТЕЙ

КОМПОЗИЦІЙНІ ЕЛЕКТРЕТИ НА ОСНОВІ ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ ТА КОМПЛЕКС ЇХ ВЛАСТИВОСТЕЙ

Назва:
КОМПОЗИЦІЙНІ ЕЛЕКТРЕТИ НА ОСНОВІ ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ ТА КОМПЛЕКС ЇХ ВЛАСТИВОСТЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,26 KB
Завантажень:
187
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ХІМІЇ ВИСОКОМОЛЕКУЛЯРНИХ СПОЛУК
КРІВЦОВ ВАЛЕНТИН ВАЛЕРІЙОВИЧ
УДК 537.22:678.01:53:678.743.22
КОМПОЗИЦІЙНІ ЕЛЕКТРЕТИ НА ОСНОВІ ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ ТА
КОМПЛЕКС ЇХ ВЛАСТИВОСТЕЙ
01.04.19 – фізика полімерів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в наукових лабораторіях “фізики полімерів” кафедри фізики Рівненського державного гуманітарного університету.
Науковий керівник: доктор хімічних наук, професор
Колупаєв Борис Сергійович,
Рівненський державний гуманітарний університет,
завідувач кафедри фізики
Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук
Мамуня Євген Петрович,
Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України,
провідний науковий співробітник
доктор фізико-математичних наук, професор,
член-кореспондент АПН України
Шут Микола Іванович,
Національний педагогічний університет імені
М.П. Драгоманова, завідувач кафедри загальної фізики
Захист відбудеться “31” жовтня 2007 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.179.01 Інституту хімії високомолекулярних сполук НАН України, 02160, м. Київ, Харківське шосе, 48 (тел. (044) 559-13-94, факс (044) 552-40-64)
Із дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту хімії високомолекулярних сполук НАН України (м. Київ, Харківське шосе, 48)
Автореферат розіслано “18” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.179.01
доктор хімічних наук Ю.М. Нізельський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Полімерні електрети – діелектрики, що тривалий час зберігають залишкову поляризацію, широко використовуються в техніці (електроакустичні та електромеханічні перетворювачі, електретні повітряні фільтри, електрофотографія, електростатичний запис, радіаційна дозиметрія), медицині (електретні штучні судини з полімерів, контейнери для зберігання крові), і області їх застосування постійно розширюються. Це спонукає до створення нових електретів з покращеними достатньо стабільними характеристиками. Традиційні полімери як електретні матеріали в значній мірі вичерпали свої можливості. Тому все більша увага приділяється створенню електретів на основі полімерних композиційних матеріалів (ПКМ). Проте, загальні закономірності зміни електретних властивостей полімерів при наповненні та пластифікації до кінця не визначені. В той же час, слід констатувати, що пошуки активних методів формування структуроутворень в таких системах за рахунок напрямленої дії зовнішнього електричного поля (ЕП) тривають. При цьому увага дослідників зосереджується на двох аспектах. По-перше, реакція ПКМ на дію зовнішніх силових полів суттєво залежить від структурних факторів та молекулярної рухливості. По-друге, в процесі формування термоелектретів структура полімеру може суттєво змінюватись, впливаючи на комплекс їх властивостей. Однак, не зважаючи на досягнуті успіхи в дослідженні цих процесів, залишаються відкритими питання впливу низькомолекулярних інгредієнтів з різною величиною діелектричної проникності (), фізико-хімією поверхні, величини напруженості ЕП (Е), виду і вмісту () високодисперсного наповнювача та пластифікатора на електретні властивості ПКМ.
У зв'язку з цим значний інтерес становить отримання нових термоелектретних композитів та вивчення комплексу їх властивостей у взаємозв’язку із структурою матеріалу. Оскільки зразки термоелектретів виготовляються та досліджуються при підвищених температурах, необхідно розглядати термічні властивості цих композицій, а також їх термоокислювальну деструкцію (ТД).
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконання роботи проводилося в наукових лабораторіях „фізики полімерів” кафедри фізики Рівненського державного гуманітарного університету згідно з планами науково-дослідних робіт кафедри і університету на замовлення Міністерства освіти і науки України в рамках держбюджетних тем, зокрема: ”Прогнозування та отримання нових композиційних гнучколанцюгових полімерів із напрямленим регулюванням властивостей під дією зовнішніх полів різної фізичної природи” (01.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: КОМПОЗИЦІЙНІ ЕЛЕКТРЕТИ НА ОСНОВІ ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ ТА КОМПЛЕКС ЇХ ВЛАСТИВОСТЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок