Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ВАРТОСТІ БІЗНЕСУ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ (НА ПРИКЛАДІ МЕТАЛУРГІЙНИХ ТА КОКСОХІМІЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ)

ОЦІНКА ВАРТОСТІ БІЗНЕСУ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ (НА ПРИКЛАДІ МЕТАЛУРГІЙНИХ ТА КОКСОХІМІЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ)

Назва:
ОЦІНКА ВАРТОСТІ БІЗНЕСУ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ (НА ПРИКЛАДІ МЕТАЛУРГІЙНИХ ТА КОКСОХІМІЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,76 KB
Завантажень:
257
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР ІНДУСТРІАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ НАН УКРАЇНИ
КУРОЧКІНА ІРИНА ГЕННАДІЇВНА
УДК 330.133.2
ОЦІНКА ВАРТОСТІ БІЗНЕСУ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ (НА ПРИКЛАДІ МЕТАЛУРГІЙНИХ ТА КОКСОХІМІЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ)
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Харківському національному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Кизим Микола Олександрович,
Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України, в. о. директора
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, доцент
Момот Тетяна Валеріївна,
Харківська національна академія міського господарства МОН України, завідувач кафедри обліку та аудиту;
кандидат економічних наук
Євтух Олександр Олександрович,
Волинський національний університет ім. Лесі Українки, доцент кафедри фінансів підприємств та кредиту.
м. Володимира Даля, кафедра менеджменту, Міністерство освіти і
Захист відбудеться “ 14 ” грудня 2007 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр К .251.01, у Науково-дослідному центрі індустріальних проблем розвитку НАН України за адресою: 61002, м. Харків, площа Свободи, 5, Держпром, 7-й під’їзд, 8 поверх.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку НАН України за адресою: 61002, м. Харків, площа Свободи, 5, Держпром, 7-й під’їзд, 8 поверх.
Автореферат розісланий “ 13 ” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І. М. Волик
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток системи страхування, фондового ринку, процесів приватизації, злиттів і поглинань підприємств металургійної та коксохімічної промисловості формує потребу в новій послузі – оцінці вартості бізнесу суб’єктів господарювання цих галузей. В Україні металургійна промисловість є базовою галуззю економіки, що забезпечує більше 50% надходжень валюти в країну, а коксохімічна – складовою технологічного процесу з виробництва металопродукції.
Дослідженню проблеми оцінки вартості бізнесу суб’єктів господарювання (далі – СГ) приділяється значна увага в наукових працях та дослідженнях багатьох зарубіжних і вітчизняних учених-економістів – таких, як Бішоп Д., Валдайцев С., Грязнова А., Еванс Ф., Євтух О., Єгєрєв І., Кизим М., Коупленд Т., Круш П., Момот Т., Пешеро Б., Сіміонова Н., Ферріс К., Хаустова В., Царьов В., Щербаков Н. та ін.
Проте деякі важливі питання при цьому залишилися нерозглянутими повною мірою, а саме: аспекти практичного застосування підходів і методів визначення недооціненості або переоціненості ринкової вартості бізнесу металургійних і коксохімічних підприємств; використання економіко-математичних методів для оцінки розрахунково-компонентної вартості бізнесу; визначення системи вартісних компонент; розробка методичного підходу до формування організаційно-економічних пропозицій у разі завищеної або заниженої ринкової вартості бізнесу металургійних і коксохімічних підприємств з боку зацікавлених сторін та їх цілей.
Це й обумовило вибір теми, основну мету та зміст завдань, актуальність і доцільність проведення досліджень у даному напрямку.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота здійснювалася в рамках виконання науково-дослідної роботи в Науково-дослідному центрі індустріальних проблем розвитку НАН України за темою: “Формування організаційно-економічного механізму корпоративного управління промислових підприємств регіону” (№ ДР – 0105U002370).
Мета й задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є узагальнення та розвиток теоретичних підходів й розроблення методичних рекомендацій щодо оцінки ринкової вартості бізнесу металургійних і коксохімічних підприємств.
Для реалізації сформульованої мети дослідження в роботі поставлено такі завдання:–
проаналізувати та порівняти показники капіталізації бізнесу вітчизняних і зарубіжних металургійних і коксохімічних підприємств;–
запропонувати модель проблемного підходу до прийняття зацікавленими сторонами управлінських рішень у разі заниженої або завищеної ринкової вартості бізнесу металургійних і коксохімічних підприємств;–
дослідити існуючі методичні підходи та методи оцінки вартості бізнесу;–
розробити методику оцінки розрахунково-компонентної вартості бізнесу металургійних і коксохімічних підприємств;–
визначити систему вартісних компонент і спрогнозувати їх вплив на вартість бізнесу металургійних і коксохімічних підприємств;–
провести ідентифікацію та розпізнавання підприємств за принципом недооцінення або переоцінення ринкової вартості їх бізнесу;–
запропонувати можливі управлінські рішення в разі завищеної або заниженої ринкової вартості бізнесу металургійних і коксохімічних підприємств з боку зацікавлених сторін та їх цілей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОЦІНКА ВАРТОСТІ БІЗНЕСУ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ (НА ПРИКЛАДІ МЕТАЛУРГІЙНИХ ТА КОКСОХІМІЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок