Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління нестаціонарними транспортними потоками на регульованих перехрестях

Управління нестаціонарними транспортними потоками на регульованих перехрестях

Назва:
Управління нестаціонарними транспортними потоками на регульованих перехрестях
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,64 KB
Завантажень:
176
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Новітні транспортні технології в дослідженні та модернізації світл
офорного регулювання перехресть


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний транспортний університет
 
Пономаренко Любов Анатоліївна
УДК 656.13
Управління нестаціонарними транспортними потоками на регульованих перехрестях
Спеціальність 05.22.01 - транспортні системи
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Єресов Володимир Іванович Національний транспортний університет.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Бєляєвський леонід Степанович
Національний транспортний університет, професор кафедри “Транспортне право, системний аналіз та логістика”;
кандидат технічних наук,
Душник Володимир Феліксович,
директор Центру безпеки дорожнього руху Департаменту
державної автомобільної інспекції МВС України (м. Київ).
Провідна установа: Харківська національна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України, кафедра „Транспортні системи та логістика” (м. Харків).
Захист відбудеться “23” червня 2006 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.02 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, Україна, м. Київ, вул. Суворова, 1, аудиторія 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, Україна, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий “19” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент В.І. Каськів


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Автомобільний транспорт є найзручнішим і найефективнішим видом транспорту, але постійне зростання чисельності транспортних засобів (ТЗ) призводить до постійного росту інтенсивності дорожнього руху. Для ефективного функціонування цього виду транспорту необхідне оптимальне співвідношення рухомого складу та мережі автомобільних доріг, або, як кажуть, дорожніх умов і транспортних потоків (ТП). Вулично-дорожня мережа (ВДМ) значно відстає від розвитку рухомого складу в силу різниці витратних механізмів. Тому максимальне використання пропускної здатності існуючої ВДМ міст можливе тільки при раціональній організації дорожнього руху. Існуючі методи управління (здебільшого — програмні) не враховують нестаціонарність параметрів дорожнього руху, що природно впливає на якість світлофорного регулювання (СФР). У той же час існуючі критерії якості управління, такі як непродуктивні транспортні затримки, довжина черги перед “стоп”-лінією, кількість транспортних засобів у черзі також не враховують нестаціонарність потоків. Існуючі методики, які використовують у практиці світлофорного регулювання базуються на представлені світлофорних об’єктів як систем масового обслуговування (СМО), що працюють у сталому режимі при усереднених характеристиках потоків. Експериментальні дослідження, напроти, доводять, що характеристики ТП не є сталими у просторі і часі, що свідчить про їх нестаціонарну поведінку, врахування якої мусить покращити ситуацію.
Тема дисертаційної роботи спрямована на розроблення методики управління транспортними потоками на регульованих перехрестях ВДМ з урахуванням нестаціонарності вхідних транспортних потоків.
Зв’язок роботи з науковими програми
Робота виконувалась згідно з “Цільовою комплексною програмою розвитку транспортного комплексу України “Транспорт” прийнятої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.07.1993 № 551-Р; “Програмою забезпечення безпеки дорожнього руху та екологічної безпеки транспортних засобів”, прийнятою постановою Кабінету Міністрів України від 06.04.1998 № 456; “Державною програмою забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах, вулиця міст, інших населених пунктів і залізничних переїздах на 2003 – 2007 роки”, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Управління нестаціонарними транспортними потоками на регульованих перехрестях

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок