Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ ВАЛІВ ПОСІВНИХ МАШИН КОМПОЗИЦІЙНИМИ ПОКРИТТЯМИ

ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ ВАЛІВ ПОСІВНИХ МАШИН КОМПОЗИЦІЙНИМИ ПОКРИТТЯМИ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ ВАЛІВ ПОСІВНИХ МАШИН КОМПОЗИЦІЙНИМИ ПОКРИТТЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,94 KB
Завантажень:
480
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВАСИЛЕНКО ІВАН ФЕДОРОВИЧ
УДК 631.331.5:621.791.9:669.018.25
ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ ВАЛІВ ПОСІВНИХ МАШИН КОМПОЗИЦІЙНИМИ ПОКРИТТЯМИ
Спеціальність 05.05.11 – Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кіровоград-2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Експлуатація та ремонт машин”
Кіровоградського державного технічного університету
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук,
професор Черновол Михайло Іванович,
Кіровоградський державний технічний університет,
ректор.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Молодик Микола Володимирович, Національний науковий центр “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства”, заступник директора з наукової роботи;
кандидат технічних наук, доцент Осипов Ігор Миколайович, Кіровоградський державний технічний університет, доцент кафедри “Сільськогосподарське машинобудування”.
Провідна установа:
Харківський державний технічний університет сільського господарства, Міністерство аграрної політики України, м. Харків, кафедра “Ремонт машин”.
Захист відбудеться 21 грудня 2001 року о 10-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .073.01 у Кіровоградському державному технічному університеті за адресою: 25006, м. Кіровоград, просп. Університетський, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кіровоградського державного технічного університету за адресою: 25006, м. Кіровоград, просп. Університетський, 8.
Автореферат розісланий “___” ______________ 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Каліч В. М
.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Технічний стан сівалок в першу чергу залежить від технічного стану їхніх робочих органів – висівних апаратів, на якість роботи яких значною мірою впливає спрацювання деталей, які виконують обертовий рух. В той же час існуючі вузли тертя є недостатньо пристосованими до реальних умов експлуатації посівної техніки: термін служби, наприклад, валів значно нижчий за термін служби сівалки в цілому. Існує протиріччя між вимогами до якості валів посівних машин (зважаючи на умови експлуатації) та експлуатаційними властивостями матеріалів, з яких їх виготовляють. Оскільки посівні роботи повинні проводитися у стислі строки, для забезпечення безперебійної роботи під час сівби термін служби валів доцільно збільшити, довівши його до терміну служби машин в цілому.
Одним з напрямків вирішення поставленої задачі є розробка методів підвищення довговічності валів посівних машин нанесенням композиційних кераміко-металевих покрить, які ефективно працюють в умовах абразивного зношування.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась у відповідності з координаційним планом №17 “Нові конструкційні матеріали та високоефективні технології виробництва” міжвузівських науково-технічних програм на 1997 – 1999 р.р. (наказ Міністерства освіти України №37 від 13.02.96 р., п.1) з пріоритетного напряму розвитку науки і техніки “Екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі технології”, а також планом науково-дослідних робіт Кіровоградського державного технічного університету за тематикою “Розробка та впровадження нових технологій у виробництво і ремонт сільськогосподарської техніки”.
Мета і задачі досліджень. Метою роботи є підвищення довговічності валів посівних машин технологічними методами зміцнення робочих поверхонь
Для досягнення поставленої мети в роботі визначені такі задачі досліджень:

Проаналізувати причини та встановити характерні особливості зношування валів посівних машин.

Дослідити динаміку зношування валів та визначити ступінь підвищення довговічності при нанесенні зміцнюючого покриття.

Обґрунтувати раціональний склад композиційного матеріалу та режими його нанесення для відновлення поверхонь тертя валів.

Дослідити основні фізико-механічні властивості, якісні характеристики, структуру і склад зміцнюючого покрить.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ ВАЛІВ ПОСІВНИХ МАШИН КОМПОЗИЦІЙНИМИ ПОКРИТТЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок