Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ХАРАКТЕРИСТИКА ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ, ЯКІ НАРОДИЛИСЬ НЕДОНОШЕНИМИ В СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ, ТА ШЛЯХИ ЇХ РЕАБІЛІТАЦІЇ

ХАРАКТЕРИСТИКА ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ, ЯКІ НАРОДИЛИСЬ НЕДОНОШЕНИМИ В СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ, ТА ШЛЯХИ ЇХ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Назва:
ХАРАКТЕРИСТИКА ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ, ЯКІ НАРОДИЛИСЬ НЕДОНОШЕНИМИ В СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ, ТА ШЛЯХИ ЇХ РЕАБІЛІТАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,38 KB
Завантажень:
38
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
РУДЕНКО
ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВИЧ
УДК616-053132-036.868(477)
ХАРАКТЕРИСТИКА ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ, ЯКІ НАРОДИЛИСЬ НЕДОНОШЕНИМИ В СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ, ТА ШЛЯХИ ЇХ РЕАБІЛІТАЦІЇ
14.01.10 – педіатрія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Шкіряк-Нижник Зореслава Антонівна,
Київська медична академія післядипломної освіти ім..П.Л.Шупика МОЗ України, професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології.
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
Нагорна Антоніна Максимівна, Інститут
медицини праці АМН України (м.Київ), завідувач відділу епідеміологічих досліджень.
доктор медичних наук, професор
Мощич Петро Степанович, Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця МОЗ України, завідувач кафедри педіатрії № 3.
Провідна установа: Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків АМН України, відділення педіатрії (м.Харків)
Захист дисертації відбудеться " 27 " травня 2003 року о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями “Педіатрія”, “Акушерство та гінекологія” при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м.Київ, вул. Мануільського, 8)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м.Київ, вул. Мануільського, 8)
Автореферат розісланий “05” березня 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої Ради Л.В.Квашніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. В сучасній охороні здоров’я проблема недоношування вагітності та недоношених дітей є актуальною і до кінця не вивченою. Рівень недоношування вагітності в різних регіонах планети складає від 3% до 20% від загальної кількості вагітних. Недоношування – одна із основних причин перинатальної смертності. На недоношених дітей припадає до 50% мертвонародження, 60-70% - ранньої неонатальної, 65-75% - малюкової смертності (ВООЗ, 1997). За останні десятиріччя в Україні спостерігається тенденція до погіршення стану здоров’я жінок та дітей, що пов’язано передусім із впливом різних негативних явищ соціально-економічного та екологічного характеру (Лук’янова О.М.; 1996, Шкіряк-Нижник З.А.; 1996, Бондар О.К.; 1998, Нагорна А.М.; 1999). Передчасно народжені діти гірше розвиваються, значно частіше хворіють і мають проблеми із здоров’ям впродовж дитячого та юнацького періоду. Проблему недоношування вагітності та реабілітації недоношених дітей не можна вирішувати без поглибленого вивчення економічних, соціальних, екологічних, мікросоціальних умов життя сім’ї, стану здоров’я родини. Потребують глибокого аналізу фактори ризику, що призводять до недоношування вагітності, необхідне удосконалення організації надання медичної допомоги недоношеним немовлятам та їх батькам.
В умовах реформування охорони здоров’я та складній ситуації з її фінансуванням, особливого значення набуває пошук економічно малозатратних шляхів покращення медичного обслуговування, профілактики захворювань, лікування та реабілітації хворих.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана під загальним керівництвом Інституту ПАГ АМН України в рамках наукової програми “Сім’я та діти України”, яка є фрагментом національної програми “Діти України” (№ держ.реєстрації 01974015354)
Мета дослідження.
1.
Удосконалити роботу медичних служб в сільській місцевості по охороні здоров’я жінок репродуктивного віку в плані зниження частоти передчасного народження немовлят.
2.
Поліпшити стан здоров’я сільських дітей, які народились недоношеними, шляхом розробки та впровадження комплексу удосконалених заходів по їх ранній реабілітації на основі вивчення медико-соціальних чинників ризику, що впливають на здоров’я та життя сімей і немовлят.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ХАРАКТЕРИСТИКА ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ, ЯКІ НАРОДИЛИСЬ НЕДОНОШЕНИМИ В СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ, ТА ШЛЯХИ ЇХ РЕАБІЛІТАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок