Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ

Загрузка...

РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ / сторінка 2

Назва:
РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,22 KB
Завантажень:
39
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Автор був виконавцем цих робіт.
Мета та задачі дослідження. Метою роботи є розвиток методу теоретичного визначення контактних напружень з урахуванням впливу кінематики осередку деформації при холодній прокатці штаб і розробка на основі отриманих закономірностей методики розрахунку енергосилових параметрів процесу холодної прокатки штаб, застосування якої дозволить удосконалити режими обтисків та підвищити ефективність використання устаткування безперервних та реверсивних станів холодної прокатки.
Для досягнення поставленої задачі були сформульовані такі завдання:
1. Удосконалити метод визначення нормальних контактних напружень при холодній прокатці з використанням закономірностей для напружень тертя, що враховують кінематичну взаємодію штаби з валком. Теоретично визначити діапазон розрахунку нормальних контактних напружень при холодній прокатці з використанням запропонованого методу.
2. Дослідити розподіл нормальних контактних напружень по осередку деформації з урахуванням впливу істинного характеру зміцнення конкретних марок сталей при холодній прокатці.
3. Розробити методику і дослідити розподіл опору деформації в зоні формозміни при холодній прокатці з урахуванням впливу ступеня, температури та швидкості деформації.
4. Уточнити метод визначення коефіцієнта тертя по експериментальних епюрах контактних напружень з урахуванням впливу кінематики осередку деформації.
5. На базі результатів теоретичних досліджень розробити формулу для розрахунку середньої величини нормальних контактних напружень при холодній прокатці у діапазоні зміни відношення довжини осередку деформації до середньої товщини штаби ld/hcp від 5 до 50.
6. Розробити та експериментально перевірити уточнену методику розрахунку енергосилових параметрів процесу холодної прокатки.
7. Удосконалити режими обтисків на безперервних станах холодної прокатки.
Об'єкт дослідження. Процес холодної прокатки тонких штаб.
Предмет дослідження. Закономірність розподілу контактних напружень при холодній прокатці тонких штаб з урахуванням кінематики осередку деформації.
Методи дослідження. Теоретичні дослідження, засновані на фундаментальних закономірностях теорії обробки металів тиском. Експериментальні лабораторні дослідження з застосуванням фізичного моделювання параметрів процесу холодної прокатки і використанням сучасної тензометричної апаратури. При обробці теоретичних і експериментальних даних було використано комп'ютерну техніку.
Наукова новизна. Наукову новизну мають перелічені нижче результати теоретичних і експериментальних досліджень, які вперше отримані в дисертації.
1. Вперше теоретично отримані дані про розподіл контактних напружень при холодній прокатці з урахуванням впливу кінематики осередку деформації на напруження тертя.
Розробка відрізняється використанням для рішення диференціального рівняння рівноваги сил при прокатці моделі напружень тертя, що враховує вплив відносної швидкості ковзання на напруження тертя в осередку деформації при холодній прокатці. Це дозволило одержати теоретичні епюри контактних напружень, що відповідають експериментальним епюрам для всього діапазону товщин холоднокатаних штаб, та отримати залежність для визначення середнього нормального напруження в діапазоні зміни відношення довжини осередку деформації до середньої товщини штаби ld/hcp від 5 до 50.
2. Одержало розвиток теоретичне визначення закономірностей розподілу контактних напружень в осередку деформації при холодній прокатці з урахуванням різного характеру зміцнення сталей.
Розробка відрізняється урахуванням при визначенні контактних напружень істинного характеру зміцнення металу при холодній прокатці. Це дозволяє підвищити точність визначення кінематичних і силових параметрів процесу холодної прокатки (нейтрального перетину, випередження, моменту, сили прокатки та ін.).
3. Одержало подальший розвиток дослідження закономірностей розподілу опору деформації (з урахуванням впливу температури, швидкості і ступеня деформації) металу у зоні формозміни при холодній прокатці.
Розробка відрізняється від відомих урахуванням спільного впливу зміни ступеня деформації, температури металу і швидкості деформації на опір деформації практично для усіх металів і сплавів, що піддаються холодній прокатці.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок