Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ

Загрузка...

РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ / сторінка 3

Назва:
РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,22 KB
Завантажень:
39
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Це дає можливість підвищити точність визначення енергосилових параметрів при холодній прокатці.
4. Вперше встановлено, що в послідовних осередках деформації опір деформації в зоні формозміни розподіляється практично рівномірно при прокатці з сумарним обтиском більше 30-40 %, незалежно від характеру зміцнення металів і сплавів.
Розробка відрізняється тим, що при визначенні опору деформації врахована послідовна зміна температури, швидкості і ступеня деформації по всіх клітях (проходах) безперервного (реверсивного) стана при холодній прокатці. Це дозволяє при прокатці з сумарним обтиском більше 30-40 % приймати постійним значення опору деформації в зоні формозміни, що полегшує теоретичні дослідження при прокатці.
5. Одержав розвиток метод визначення коефіцієнта тертя по експериментальних епюрах контактних напружень.
Розробка відрізняється урахуванням кінематичних умов на контакті штаби з валком. Урахування впливу кінематичних умов дозволяє істотно підвищити точність визначення коефіцієнта тертя і енергосилових параметрів процесу.
Практичне значення отриманих результатів.
Практичне значення отриманих результатів полягає в розробці методики розрахунку енергосилових параметрів при холодній прокатці, яка дозволяє одержувати більш точну інформацію про параметри процесу та розробляти більш ефективні режими обтисків на діючих станах холодної прокатки. Також запропонована методика може бути використана при проектуванні нового прокатного устаткування та удосконаленні автоматизованих систем керування технологічним процесом.
Розроблена методика розрахунку поточного значення опору деформації в зоні формозміни при холодній прокатці з урахуванням впливу температури, швидкості і ступеня деформації. Запропонована методика дозволяє одержати дані про опір деформації практично для всіх марок сталей і сплавів, що піддаються холодній прокатці.
Корисними є дослідження, пов'язані з визначенням коефіцієнта тертя по експериментальних епюрах контактних напружень при холодній прокатці. Ці дослідження дають можливість одержувати надійні дані про коефіцієнт тертя по епюрах контактних напружень.
Результати дисертаційної роботи були використані при розробці методики розрахунку режимів обтисків і енергосилових параметрів для безперервного чотириклітьового стана холодної прокатки ВАТ “Запоріжсталь” (звіт про науково-дослідну роботу ДР №0104U004960).
На підставі результатів дисертаційної роботи розроблені та запропоновані до впровадження удосконалені режими обтисків на безперервному чотириклітьовому стані холодної прокатки ВАТ “Запоріжсталь”. Запропоновані режими обтисків прийняті до реалізації на даному стані (довідка від 09.11.2006 р.).
Результати, отримані в ході виконання дисертації, використовуються також в навчальному процесі на кафедрі обробки металів тиском НМетАУ при викладанні курсу “Виробництво штаб”, при виконанні студентами дипломних проектів, випускних магістерських і курсових науково-дослідних робіт (довідка від 15.11.2006р.).
Особистий внесок здобувача. У дисертації не використані ідеї співавторів публікацій. Всі принципові теоретичні та експериментальні результати, які були отримані в дисертації, засновані на дослідженнях, виконаних автором. Особистий внесок у спільних публікаціях (згідно з переліком опублікованих робіт): [1] - аналіз існуючих моделей напружень тертя для холодної прокатки, встановлення їхніх основних недоліків; [2] - вибір методу рішення для визначення нормальних контактних напружень при холодній прокатці, теоретичне визначення нормальних контактних напружень з використанням закономірностей для напружень тертя, що враховують кінематику процесу, порівняння отриманих результатів з відомими рішеннями; [3] - теоретичне визначення нормальних контактних напружень з урахуванням впливу характеру зміцнення сталей і сплавів, що піддаються холодній прокатці, аналіз отриманих результатів; [4] - розробка методики визначення зміни опору деформації уздовж осередку при холодній прокатці, з урахуванням зміни температури, швидкості і ступеня деформації в зоні формозміни; [5] - розробка методики визначення середньої величини нормальних контактних напружень при холодній прокатці; [6] - обґрунтування вдосконаленого методу визначення коефіцієнта тертя, обробка експериментальних епюр контактних напружень при холодній прокатці, одержання залежності коефіцієнта тертя від відносного обтиску; [7] - розрахунок теоретичних епюр контактних напружень при холодній прокатці, аналіз отриманих результатів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок