Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат скачати: РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ

РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ / сторінка 9

Назва:
РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,22 KB
Завантажень:
39
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Алгоритм реалізовано на безперервному чотириклітьовому стані 1680 ВАТ „Запоріжсталь”.
Результати проведених досліджень у рамках науково-дослідної роботи кафедри ОМТ НМетАУ з комбінатом “Запоріжсталь” показали, що реалізація існуючих на стані 1680 режимів обтисків приводить до значної нерівномірності завантаження механічного і електричного устаткування стана. Це погіршує умови експлуатації та знижує ефективність використання устаткування чотириклітьового стана 1680 і вказує на необхідність удосконалювання режимів обтисків. Крім того, відсутні відомості про енергетичну ефективність застосовуваних на цьому стані режимів обтисків.
Для одержання кількісних даних про завантаження механічного і електричного устаткування, витрати електричної енергії, а також для встановлення можливості збільшення продуктивності за рахунок збільшення швидкості прокатки при дотриманні існуючих технологічних обмежень були виконані розрахунки режимів обтисків і енергосилових параметрів на чотириклітьовому стані 1680 з використанням розробленого алгоритму. Розрахунки виконували для прокату з низьковуглецевих сталей, що становлять переважну частину сортаменту стана.
Були виконані розрахунки параметрів процесу при прокатці штаб по існуючим (рекомендованим технологічною інструкцією) та вдосконаленим режимам обтисків і натягів. Удосконалення режимів обтисків досягалося за рахунок зміни і більш раціонального розподілу часткових обтисків і питомих натягів по клітях стана. При цьому всі вихідні дані приймалися однаковими, що забезпечувало створення необхідних умов для подальшого коректного аналізу і порівняння отриманих результатів.
Результати розрахунків і опробування удосконалених режимів показали, що за рахунок зміни режимів обтисків та натягу може бути зменшено питому витрату електричної енергії на 0,1-1,2 кВт ч/т. Однак енергетично вигідні режими обтисків у порівнянні з існуючими збільшують нерівномірність завантаження механічного та електричного устаткування, що в умовах стана 1680 є неприйнятним.
Більш ефективним виявилось удосконалення режимів обтисків з метою зменшення нерівномірності завантаження механічного та електричного устаткування. Було встановлено, що застосування вдосконалених режимів обтисків дозволяє розвантажити четверту кліть і забезпечує більш рівномірне завантаження перших трьох клітей стана по потужності, що дозволяє збільшити швидкість прокатки для аналізованих режимів обтисків на 0,3-0,8 м/с.
Випробування вдосконалених режимів обтисків підтвердило відзначені вище переваги, а також можливість і доцільність їхньої реалізації. Впровадження запропонованих режимів обтисків дозволить за рахунок збільшення швидкості прокатки збільшити середньогодинну продуктивність стана 1680 при прокатці окремих сорторозмірів на 2,2-3,6 %.
ВИсновкИ
У дисертації виконане теоретичне узагальнення і нове рішення науково-технічної задачі, яка полягає у розвитку методу розрахунку контактних напружень з урахуванням кінематики осередку деформації, удосконаленні методики розрахунку енергосилових параметрів та режимів обтисків на безперервному стані холодної прокатки з урахуванням кінематики, зміцнення металу і температурно-швидкісних умов деформації.
1. Виконано аналіз сучасного стану теорії та технології холодної прокатки, вивчені і проаналізовані відомі теоретичні рішення по визначенню контактних напружень при тонколистовій, у тому числі холодній, прокатці. Встановлено, що основною причиною обмеженої працездатності та незадовільної точності теоретичних формул для визначення нормальних контактних напружень при тонколистовій прокатці є застосування грубих моделей для опису напружень тертя на контакті штаби з валком. Тому дослідження, спрямовані на вдосконалення методів і підвищення точності розрахунку контактних напружень, і, як наслідок, енергосилових параметрів та режимів обтисків з урахуванням кінематики, зміцнення металу і температурно-швидкісних умов деформації, є актуальними.
2. Досліджено точність моделей напружень тертя, що враховують кінематичні умови на контакті штаби з валками при холодній прокатці.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок