Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати: РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ

Загрузка...

РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"

Загрузка...Назва:
РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,22 KB
Завантажень:
39
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА МЕТАЛУРГІЙНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
Коноводов Дмитро Володимирович
УДК 621.771.23
РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ
З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ
Спеціальність 05.03.05
“Процеси та машини обробки тиском”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національній металургійній академії України
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Василев Янакі Димитров, Національна металургійна академія України, м. Дніпропетровськ, професор кафедри обробки металів тиском.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук Максименко Олег Павлович, професор кафедри „Обробка металів тиском”, Дніпродзержинський Національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, м. Дніпродзержинськ;
кандидат технічних наук Приходько Ігор Юрійович, завідуючий відділом проблем прокатки листа, Інститут чорної металургії ім. З.І. Некрасова Національної академії наук України, м. Дніпропетровськ.
Провідна установа:
Запорізька державна інженерна академія (кафедра обробки металів тиском) Міністерства освіти і науки України, м. Запоріжжя.
Захист відбудеться "__26__" червня __2007 р. о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.084.02 Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
Автореферат розісланий „__24__” ____травня___ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М. Должанський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В Україні холоднокатані листи та штаби займають приблизно 25% від обсягу випуску тонкого листа. Основна його маса виробляється на безперервних станах холодної прокатки. Для прокатки на цих станах необхідний розрахунок режимів обтисків. Для правильного розподілу обтисків по клітях стана і розрахунку енергосилових параметрів прокатки необхідно знати контактні напруження.
Існуючі методи розрахунку контактних напружень і режимів обтисків при холодній прокатці не дозволяють одержувати точні і надійні дані про енергосилові, кінематичні та температурні параметри процесу для всього діапазону товщин штаб, що виробляються. Це пояснюється тим, що при рішенні диференціального рівняння рівноваги сил не враховують вплив кінематики осередку деформації на напруження тертя. Крім того, при розрахунку контактних напружень не враховують розподіл опору деформації в зоні формозміни металу (який залежить від характеру зміцнення металу, зміни температури та швидкості деформації), що знижує точність визначення кінематичних і силових параметрів процесу холодної прокатки. Існують літературні дані про вплив розподілу опору деформації для обмеженого переліку марок сталей (менш 5), тобто відсутні дані для інших сталей, що обробляються холодною прокаткою.
Відсутність точної та працездатної методики розрахунку енергосилових параметрів практично для всього діапазону товщин штаб (ld/hcp від 5 до 50), що виробляються холодною прокаткою, зокрема тонких, не дозволяє більш повно використовувати можливості існуючого устаткування, проектувати ефективні режими обтисків на діючих станах та станах, що проектуються. Тому робота, спрямована на вдосконалення методів розрахунку контактних напружень і режимів обтисків при холодній прокатці штаб з урахуванням кінематики, зміцнення металу і температурно-швидкісних умов деформації, є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконання дисертаційної роботи відповідає напрямку наукових досліджень Національної металургійної академії України (НМетАУ). Дослідження виконані в рамках програми та відповідної тематики держбюджетних науково-дослідних робіт кафедри обробки металів тиском НМетАУ ДР №0100U000766, №0103U003217, №0106U002225, а також господарсько-договірних науково-дослідних робіт з ВАТ “Запоріжсталь” ДР №0104U004960, №0104U004961.

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КОНТАКТНИХ НАПРУЖЕНЬ З УРАХУВАННЯМ КІНЕМАТИКИ ОСЕРЕДКУ ДЕФОРМАЦІЇ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕЖИМІВ ОБТИСКІВ ПРИ ХОЛОДНІЙ ПРОКАТЦІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок