Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА УСТАНОВКИ АВТОМАТИЗОВАНОГО КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ОБСАДНИХ ТРУБ

РОЗРОБКА УСТАНОВКИ АВТОМАТИЗОВАНОГО КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ОБСАДНИХ ТРУБ

Назва:
РОЗРОБКА УСТАНОВКИ АВТОМАТИЗОВАНОГО КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ОБСАДНИХ ТРУБ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,69 KB
Завантажень:
459
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Івано-Франківський національний технічний університет
нафти і газу
Козоріз Андрій Володимирович
УДК 620.179
РОЗРОБКА УСТАНОВКИ
АВТОМАТИЗОВАНОГО КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ
ОБСАДНИХ ТРУБ
05.11.13 – Прилади і методи контролю
та визначення складу речовин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Івано-Франківськ – 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Карпаш Олег Михайлович
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Маєвський Станіслав Михайлович
Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут”, завідувач кафедри приладів та систем неруйнівного контролю
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Учанін Валентин Миколайович,
Фізико-механічний інститут ім. Г.В.Карпенка НАН України (м. Львів),
завідувач відділу
Провідна установа:
Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, м. Київ
Захист відбудеться “04” липня 2003 р. о 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 20.052.03 при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за адресою:
76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15)
Автореферат розісланий “ 3 ” червня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Дранчук М.М.


Актуальність теми. За даними американських нафтогазових компаній, в США на трубних базах після перевірки нових обсадних труб на відповідність діючим стандартам відбраковується до 20% загальної кількості перевірених труб. Аварії з обсадними трубами складають 7-8% всiх аварiй в бурiннi, на їх лiквiдацiї витрачається понад 10% часу, що припадає на лiквiдацiю аварiй всiх видiв (особливо важкi аварiї цього виду в регiонах, де обсаднi труби спускають на велику глибину, та на розвiдувальних свердловинах). Огляд сучасних технічних засобів і технологій контролю якості стальних обсадних труб (СОТ) показує, що, не дивля-чись на широке використання в нафтогазовій галузі методів неруйнівного контролю, питання комплексного контролю СОТ залишається невирішеним. Таким чином, задача роз-роб-ки й впровадження методів та засобів для комплексного контролю СОТ є, безумовно, актуальною.
Комплексний вхідний контроль за допомогою розроблених технічних засобів та технологій забезпечить виявлення труб неналежної якості, а також дозволить оптимізувати процес формування обсадної колони з урахуванням технічного стану наявних СОТ.
Вирішення цієї задачі сприятиме попередженню відмов та зменшенню питомих витрат на споруд-ження й експлуатацію свердловин, що надзвичайно важливо для підви-щення ефективності функці-о-ну--вання нафтогазовидобувної промисловості України.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами підтверджує її актуальність. Дисер-тацій-на робота виконувалась у відповідності:
- з Державною науково-технічною програмою з пріоритетних напря-мів розвитку науки і техніки 1997 року (завдання 04.03/01435-2/471-97 “Розроб-ка технічних засобів і технологій оцінки фактичного технічного стану нафто-газового обладнання та інструменту”);
- з галузевою науково-технічною програмою “Створення, освоєння випуску та впровадження у виробництво комплексу технічних засобів і технологій неруйнівного контролю та технічної діагностики трубних колон, бурового та нафтогазопромислового обладнання та інструменту. Організа-ційне, технічне, методичне та кадрове забезпечення” Держнафто-газпрому України на 1997 – 2001рр.
Роботи із створення новітніх технологій неруйнівного контролю та нормативного забезпечення контролю якості належать до пріоритетних напрямків науково-технічної політики нафтогазової галузі України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА УСТАНОВКИ АВТОМАТИЗОВАНОГО КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ОБСАДНИХ ТРУБ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок