Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Автоматизована система управління технологічним процесом приготування пралінових мас на основі експертних оцінок

Автоматизована система управління технологічним процесом приготування пралінових мас на основі експертних оцінок

Назва:
Автоматизована система управління технологічним процесом приготування пралінових мас на основі експертних оцінок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,57 KB
Завантажень:
230
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Тарасюк Вікторія Павлівна
УДК 681.518.52:004.891
Автоматизована система управління
технологічним процесом приготування
пралінових мас на основі експертних оцінок
05.13.07 - Автоматизація технологічних процесів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Чичикало Ніна Іванівна,
професор кафедри “Електронна техніка” Донецького національного технічного університету МОН України, м. Донецьк
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Ткаченко Валерій Миколайович,
завідувач відділом “Теорія управляючих систем”
інституту прикладної математики і механіки
НАН України, м. Донецьк
кандидат технічних наук, доцент
Зубов Дмитро Анатолійович,
доцент кафедри “Комп’ютеризовані системи”
Східноукраїнського національного
університету ім. В.Даля МОН України, м. Луганськ
Провідна установа: Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" (кафедра системного аналізу і управління) МОН України, м. Харків.
Захист відбудеться "_8_" _червня_ 2005 р. 0 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К11.052.03 Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, корп. 8, ауд.705.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, корп. 2.
Автореферат розісланий "05" травня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К11.052.03
кандидат технічних наук, доцент Г.В. Мокрий
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В даний час кондитерське виробництво є однією з перспективних галузей, що визначають економічний розвиток Донецького регіону. Це пояснюється тим, що кондитерські вироби є висококалорійним, енергетично цінним харчовим продуктом, який користується високим попитом у населення. Конкуренція на ринку кондитерської продукції пред'являє високі вимоги до об'єктивного аналізу і експертної оцінки вибору асортименту і якості продукції, що випускається.
На кондитерському підприємстві може одночасно зберігатися, готуватися до обробки і виготовлятися більше 100 найменувань кондитерських виробів, на декількох технологічних лініях, які відрізняються по конструкції і цільовому призначенню. Підвищення ефективності виробництва можливе за рахунок підвищення продуктивності технологічних процесів, поліпшення якості продукції, що випускається, зниження об'єму незавершеного виробництва і страхових запасів за рахунок локалізації і синхронізації регламентованого випуску товару. Це забезпечується за рахунок вдосконалення автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУ ТП), тому що дозволяє перевести виробничий процес на якісно новий ступінь розвитку, який характеризується вищим у порівнянні з попереднім, ступенем організації автоматизованого управління.
Конкурентоспроможність кондитерської продукції у великій мірі залежить від рівня автоматизації технологічних процесів (ТП), що враховує традиції і накопичений досвід фахівців кондитерів, які розробляють рецептуру. АСУ ТП повинна бути реалізована на основі відповідних методів адаптації з інтелектуальним наповненням знаннями і може називатися системою управління на основі експертних оцінок.
Питанням розробки автоматизованих систем управління кондитерськими технологічними процесами присвячений ряд наукових робіт і публікацій. Суттєвий внесок в теоретичне і практичне дослідження в цій галузі внесли вчені і фахівці: Чичикало Н.І., Кожанов Ю.Г., Карпін Є.Б., Благовещенська М.М., Воронін В.О., Драгильов А.І., Лурьє І.С., Трішин Ф.А, Штангєєва Н.І. та інші. Разом з тим, в цих роботах недостатньо розглянуті можливості інтелектуалізації управління і дослідження ТП, а також можливості гнучкого взаємозв'язку паралельних технологічних процесів в комплексі загального управління випуском продукції з урахуванням формалізованих знань експертів-кондитерів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Автоматизована система управління технологічним процесом приготування пралінових мас на основі експертних оцінок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок