Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка технології в`язання еластичних виробів заданої форми

Розробка технології в`язання еластичних виробів заданої форми

Назва:
Розробка технології в`язання еластичних виробів заданої форми
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,55 KB
Завантажень:
353
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ
ТА ДИЗАЙНУ
На правах рукопису
Боброва Світлана Юріївна
УДК 677. 07 : 61
Розробка технології в`язання еластичних
виробів заданої форми
Спеціальність 05.19.03 - Технологія текстильних матеріалів
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
 
Київ – 2003 рік


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: канд.техн.наук, ст.н.с.
Омельченко Василь Дмитрович,
Київський науково-дослідний інститут текстильно-
галантерейної промисловості, директор,
заслужений працівник промисловості України,
професор кафедри технології трикотажного
виробництва КНУТД
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, ст.н.с.
Григорян Георгій Сергійович,
Київський національний торгівельно-економічний
університет, професор кафедри непродовольчих товарів
доктор технічних наук, професор,
Параска Георгій Борисович,
Технологічний університет Поділля (м.Хмельницький),
професор кафедри машин і апаратів
Провідна установа: Херсонський державний технічний університет
Міністерства освіти і науки України, м.Херсон
 
Захист відбудеться “9” квітня 2003 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.102.02 в Київському національному університеті технологій та дизайну за адресою: 01601, МСП, Київ –11, вул. Немировича-Данченка, 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну.
Автореферат розіслано “4” березня 2003 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Тарасенко А.І.
Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. Високоякісні в`язані еластичні вироби медичного призначення потребують використання сучасних спеціалізованих в`язальних машин. Однак обладнання такого рівня в Україні до цього часу ніколи не встановлювалось. Тому вироби даної групи в країні практично не виробляються, і на цей час випуск цих товарів дуже обмежений внаслідок складності технології виготовлення еластичних суцільнов`язаних виробів, відсутності кваліфікованих спеціалістів та досвіду роботи на такому обладнанні.
Відсутність нових прогресивних технологій, спеціальних нормативних документів та методики проектування гальмує процес виготовлення вітчизняних медичних еластичних виробів високої якості. Крім того, оцінка якості медичних виробів потребує комплексного підходу з урахуванням одночасно медичних та технічних вимог. Ефективне розв`язання складних задач проектування потребує розробки спеціальних нових алгоритмів із застосуванням сучасних ЕОМ.
У зв`язку з цим було прийнято рішення розробити теоретичний базис проектування еластичних медичних виробів заданої форми та видати конкретні рекомендації до технологічних розрахунків, керуючись результатами проведених раніше наукових праць, а також знанням досвіду загальних законів петлетворення та значним вітчизняним досвідом роботи з еластомірними нитками.
Тому дисертація присвячена проектуванню параметрів структури та розробці технології в`язання еластичних виробів медичного призначення на основі аналізу в`язальних можливостей спеціалізованого обладнання.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконана в рамках науково-дослідних робіт, які проводились в Київському національному університеті технологій та дизайну “Нові ресурсозберігаючі технології виробів широкого вжитку та спеціального призначення”. Наукові дослідження проводились в рамках держбюджетної науково-дослідної теми “Створення екологічно чистих матеріалів нового покоління з довгостроковою бактеріоцидною дією”, рег. номер 0102V001414 та за науковим напрямком роботи Київського державного НДІ текстильно-галантерейної промисловості на виконання Державних програм:
-
Програми розвитку легкої промисловості України до 2005 р.
-
Комплексної програми розвитку медичної промисловості України на 1997 - 2003 р.р. (Постанова Кабміну України від 18.12.96 р., № 1538).
Мета і задачі дослідження
Метою даної роботи є розробка технології в`язання та проектування параметрів структури та властивостей еластичних медичних виробів компресійної дії, що виготовляються на спеціалізованому круглов`язальному обладнанні, а також розробка технологічних режимів виготовлення високоякісних виробів з наперед заданими властивостями.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Розробка технології в`язання еластичних виробів заданої форми

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок