Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ В УМОВАХ НЕСТАЦІОНАРНОСТІ

МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ В УМОВАХ НЕСТАЦІОНАРНОСТІ

Назва:
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ В УМОВАХ НЕСТАЦІОНАРНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,28 KB
Завантажень:
491
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
АБДЕЛЬХАМІД Б.М. ЗУГБОР
УДК 621.391
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ В УМОВАХ НЕСТАЦІОНАРНОСТІ
05.12.02 – Телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук
ЛЕМЕШКО Олександр Віталійович,
Харківський національний університет радіоелектроніки,
доцент кафедри телекомунікаційних систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
ПОЛЯКОВ Петро Федорович,
Українська державна академія залізничного транспорту,
завідувач кафедри транспортного зв’язку;
кандидат технічних наук, доцент
РУККАС Кирило Маркович,
Харківський університет повітряних сил ім. Івана Кожедуба,
доцент кафедри тактики радіотехнічних з’єднань, частин і підрозділів.
Провідна установа: Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова,
кафедра автоматичної комутації, Державний департамент з питань зв’язку та інформатизації Міністерства транспорту та зв’язку України, м.Одеса.
Захист відбудеться “ 3 ” липня 2006 року о ___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.03 в Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “ 2 ” червня 2006 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук В.М. Безрук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ефективність сучасних телекомунікаційних систем (ТКС), що тісно пов’язана з наданням послуг гарантованої якості, багато в чому визначається складом та дієвістю рішень завдань мережного управління. Особливо це проявляється в умовах обмеженості мережних ресурсів (буферного простору на вузлах мережі, пропускної здатності трактів передачі, обчислювальних потужностей, часу на прийняття управлінських рішень) і нестаціонарності трафіка, характеристики якого змінюються відповідно до потреб абонентів ТКС. Причому ці зміни можуть відбуватися як на досить коротких часових інтервалах, так і протягом доби, днів тижня ті ін. В подібних умовах особлива роль відводиться засобам реструктуризації ТКС, які повинні забезпечувати якісне розв’язання широкого кола задач структурно-параметричної адаптації та управління, тобто задач управління мережним ресурсом, пріоритетами, трафіком, маршрутизацією та за необхідністю і самою структурою системи. Таким чином, процес реструктуризації можна розглядати як адекватну реакцію систем мережного управління на зміну умов функціонування ТКС.
Однак сучасні засоби реструктуризації ТКС, які покладено в основу існуючих телекомунікаційних технологій, не носять превентивного характеру, тому що забезпечують адаптацію, як правило, лише до топологічних параметрів мережі. Динаміка ж зміни стану ТКС і характеристик абонентського трафіка практично не враховується, що призводить в сучасних умовах забезпечення мультисервісу та якості обслуговування до перевантаження окремих мережних вузлів і трактів передачі або до не завжди обґрунтованого обмеження зовнішнього навантаження. Причина цієї ситуації полягає в тому, що основу існуючих засобів реструктуризації ТКС складають рішення, які базуються переважно на евристичних схемах та досить простих математичних моделях, визначаючи у тому чи іншому вигляді зміст й ефективність функціонування відповідного протоколу управління.
Перспективні моделі й методи реструктуризації мають забезпечувати необхідну системність рішень, враховувати динамічний, нестаціонарний характер процесів реструктуризації, стохастичність зміни стану системи, а також необхідність розширення переліку структурно-функціональних параметрів і характеристик, за якими відбувається адаптація до зміни умов функціонування ТКС.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ В УМОВАХ НЕСТАЦІОНАРНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок