Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЮВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ СУДНОВИХ ДИЗЕЛІВ РЕГЕНЕРАЦІЄЮ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЇХ ОСНОВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ

УДОСКОНАЛЮВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ СУДНОВИХ ДИЗЕЛІВ РЕГЕНЕРАЦІЄЮ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЇХ ОСНОВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЮВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ СУДНОВИХ ДИЗЕЛІВ РЕГЕНЕРАЦІЄЮ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЇХ ОСНОВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
33,72 KB
Завантажень:
268
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ
Тарапата Всеволод Всеволодович
УДК 621.431:621.436
УДОСКОНАЛЮВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
СУДНОВИХ ДИЗЕЛІВ РЕГЕНЕРАЦІЄЮ ВЛАСТИВОСТЕЙ
ЇХ ОСНОВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ
Спеціальність 05.08.05 – Суднові енергетичні установки
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Одеса – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній морській академії
Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант: | доктор технічних наук, професор Євдокимов
Вадим Дмитрович,
Одеський національний морський університет,
завідуючий кафедрою
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Капустін Віктор Володимирович,
Севастопольський національний технічний
університет, декан факультету Морських
технологій і судноплавства
доктор технічних наук, професор Барсуков Сергій Іванович,
Одеський інститут сухопутних військ Міністерства оборони України, професор кафедри
доктор технічних наук, професор Яровенко Володимир Олексійович,
Одеський національний морський університет,
завідуючий кафедрою
Провідна установа: | Національний університет кораблебудування
їм. адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України (м. Миколаїв)
Захист відбудеться 24 березня 2005 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої Ученої ради Д 41.106.01 в Одеській національній морській академії за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ОНМА.
Автореферат розісланий 15 лютого 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої Вченої ради,
д.т.н., професор Голіков В.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Судноплавні компанії морського флоту України пред'являють усе більш високі вимоги до забезпечення безпеки мореплавання, рівня технічної експлуатації та економічності суднових енергетичних установок, які працюють у специфічних, екстремальних умовах – хитавиці при штормі, частого реверсування головного двигуна, неможливості одержання допомоги з боку берегових організацій в усуненні відмовлення під час переходу та ін. Підвищення їх надійності і довговічності являє собою комплексну задачу, що розв'язується як при виготовленні, так і в період технічної експлуатації, однією з важливих і необхідних складових якої є ремонт.
Основною задачею ремонту суднового дизеля (СДВЗ) є повне або часткове відновлення будівельної ефективності процесів енергоперетворення в його робочих циліндрах. Її рішення вимагає регенерації вихідних властивостей (розмірів, маси, зазорів і ін.) основних елементів дизеля (голівок поршнів, втулок, паливної апаратури та ін.) і досягається усуненням характерних експлуатаційних ушкоджень з різко вираженим нерівномірним розмірним і масовим зносом.
Стан морегосподарського комплексу України в даний час достатньо складний. З одного боку, бази технічного обслуговування флоту (БТОФ) і судноремонтні заводи (СРЗ) переживають спад, основною причиною якого є їх технологічна відсталість. Недостатньо повно використовуються в ремонті дизелів можливості технологічного устаткування й екіпажів суден.
З іншого боку, відсутній єдиний, науково обґрунтований підхід до рішення проблеми підвищення довговічності СДВЗ на основі комплексного аналізу технологій, які помітно відрізняються друг від друга. Це утрудняє їх оцінку і вибір для проведення регенерації властивостей робочих поверхонь при ремонті відповідальних деталей суднових дизелів.
Таким чином, неможливість оптимального рішення задач практики на основі існуючих теоретичних підходів робить обрану тему досліджень актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження виконані відповідно до планів НДР ОНМА і технічною політикою держави на морському флоті, відбитої в документах: "План прискорення науково-технічного прогресу на морському транспорті на 1986-1989 р. і на період до 2000 р. і заходи щодо його забезпечення"; "Закон України про пріоритетні напрямки розвитку науки і техніки"; "Національна програма дослідження і використання ресурсів Азовсько-Чорноморського басейну на період до 2000 року"; Постанова Кабінету міністрів України "Про затвердження пріоритетів іноваційної діяльності в Україні на 2001-2002 р"; "Закон України об пріоритетних напрямках інноваційної діяльності до 2013 року".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЮВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ СУДНОВИХ ДИЗЕЛІВ РЕГЕНЕРАЦІЄЮ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЇХ ОСНОВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок