Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: УДОСКОНАЛЕННЯ НОРМАТИВНОЇ БАЗИ ДЛЯ ВХІДНОГО КОНТРОЛЮ КОЛІСНИХ ПАР ВАГОНІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ НОРМАТИВНОЇ БАЗИ ДЛЯ ВХІДНОГО КОНТРОЛЮ КОЛІСНИХ ПАР ВАГОНІВ / сторінка 6

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ НОРМАТИВНОЇ БАЗИ ДЛЯ ВХІДНОГО КОНТРОЛЮ КОЛІСНИХ ПАР ВАГОНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,14 KB
Завантажень:
286
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Найбільший знос гребеня колісної пари відбувся у тих колісних пар, які мали твердість у межах 255-260 НВ на поверхні кочення, в той час, як ця твердість, яка повинна бути на глибині 30 мм від поверхні кочення.
Для того, щоб підвищити обґрунтованість рішень та врахувати багато чисельні фактори, які впливають на виникнення дефектів колісних пар, застосовано експертний метод, який забезпечує активну та цілеспрямовану участь майстрів колісно-роликових дільниць вагонних депо, технологів та спеціалістів по якості, що дозволить суттєво підвищити якість, обґрунтованість та ефективність від запропонованих методів удосконалення вхідного контролю колісних пар вагонів.
Для аналізу експертних оцінок, застосовано метод ранжирування. Визначення коефіцієнтів важливості та їх значення наведені у таблиці 3.
Таблиця 3.
Значення коефіцієнтів важливості
Причина виходу з ладу колісної пари | Чисельне значення коефіцієнта важливості | Примітка
Вади хімічного складу металу колеса | 0,236 | max 1
Невідповідна твердість поверхні кочення колеса встановленим нормативам | 0,229 | max 2
Недосконалість процесу вхідного контролю колісної пари | 0,121
Геометричні розміри | 0,136
Недосконалість процесу обслуговування | 0,107
Застосування композиційних гальмівних колодок у експлуатації та недоліки роботи машиніста | 0,139
Відсутність сертифікату відповідності колісної пари | 0,132
Зроблено висновок, що найбільш вирішальним фактором, що впливає на надійну роботу колісних пар, є вади хімічного складу металу колеса зі значенням коефіцієнта важливості 0,236 та невідповідна твердість колісної пари зі значенням 0,229, що підтверджує гіпотезу автора. Це надасть можливість побудувати математичну модель прогнозування виходу з ладу колісної пари вагону по причині зносу гребеня колеса.
В четвертому розділі побудована модель для прогнозування оцінки системи якості на стадії вхідного контролю колісних пар вагону.
Пропонується програма, яка може забезпечити належну якість з першої ланки процесу управління якістю продукції. Програма заснована на застосуванні методу таксономії та факторного аналізу.
Розроблений алгоритм програми (рис.2), дозволить при виборі першочергових критеріїв - показників при вхідному контролі, які було проаналізовано у розділі 3, виявити якість за цими ж критеріями кожного виробу чи деталі.
Проаналізувавши показники важливості колісних пар, встановлено, що ті з них, які мають твердість поверхні кочення, яка не відповідає встановленим нормативам, невідповідну товщину гребеня та ширину обода, мають нижчі показники важливості, що свідчить про можливість дострокового виходу з ладу колісної пари вагону.
Таким чином, внаслідок виконання послідовності вимірювань основних ознак кожної колісної пари вагону з обліком даних за допомогою електронно – обчислювальних засобів, запропонований метод дозволить оцінити, упорядкувати, забезпечити належну якість з першої ланки процесу управління якістю продукції за рахунок контролю за показниками не лише за вибірковим методом, а кожної колісної пари.
Рис.2. Алгоритм методики оцінки та упорядкування за важливістю багатопараметричних ознак при вхідному контролі колісних пар вагонів
Занесення у програму вимірюваних ознак надасть можливість обчислити показник важливості для кожної колісної пари і, якщо він складатиме менше 0,2, необхідно прийняти міри до вилучення дефектної продукції на стадії вхідного контролю. Це в значній мірі підвищить якість виробництва та ремонту на підприємствах залізничного транспорту та сприятиме зменшенню аварійних ситуацій по причині несправності колісних пар вагону.
Кінцева мета наукового дослідження складається з находження залежностей між змінними, прогнозування виходу колісної пари вагону з ладу для підвищення якості на стадії вхідного контролю колісних пар вагонів. Застосовано програмний пакет STATISTICA для розробки математичної моделі прогнозу якості колісної пари на стадії вхідного контролю на основі суми квадратів відхилень моделі від ознак, що спостерігаються. Для цього застосуємо функцію втрат Ньютона (OBS-PRED)**2 :
VAR10=A0+A1*VAR1+A2*VAR2+A3*VAR3+A4*VAR4+A5*VAR5+A6*VAR6+A7*VAR7+A8*VAR8+A9*VAR9
де VAR10 –знос гребеня через 100 тис км пробігу, мм;
A0 – вільний член;
A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, A9 – коефіцієнти;
VAR1 – відстань між внутрішніми гранями коліс, мм;
VAR2 - максимальна різниця відстані між внутрішніми гранями коліс, мм;
VAR3 - діаметр колеса по колу кочення, мм;
VAR4 - максимальна різниця діаметрів коліс по колу кочення, мм;
VAR5 - товщина гребеня колеса, мм;
VAR6 - ширина обода колеса, мм;
VAR7 - відхилення профілю поверхні кочення колеса, мм;
VAR8 – ексцентриситет, мм;
VAR9 - твердість поверхні кочення колеса, НВ.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ НОРМАТИВНОЇ БАЗИ ДЛЯ ВХІДНОГО КОНТРОЛЮ КОЛІСНИХ ПАР ВАГОНІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок