Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: УДОСКОНАЛЕННЯ НОРМАТИВНОЇ БАЗИ ДЛЯ ВХІДНОГО КОНТРОЛЮ КОЛІСНИХ ПАР ВАГОНІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ НОРМАТИВНОЇ БАЗИ ДЛЯ ВХІДНОГО КОНТРОЛЮ КОЛІСНИХ ПАР ВАГОНІВ / сторінка 8

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ НОРМАТИВНОЇ БАЗИ ДЛЯ ВХІДНОГО КОНТРОЛЮ КОЛІСНИХ ПАР ВАГОНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,14 KB
Завантажень:
286
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

У додатках наведений алгоритм управління нормативно-технічною документацією, методика проведення вхідного контролю колісних пар вагонів, акти про впровадження результатів дослідження.
ВИСНОВКИ
В дисертації вирішено актуальне наукове завдання, яке полягає в удосконалення нормативної бази на стадії вхідного контролю колісних пар вагонів на залізничному транспорті для підвищення безпеки перевезення пасажирів та вантажів, а також впровадження на залізничному транспорті міжнародних стандартів серії ISO 9001-2001 та ISO 14001-2006.
Результати проведених теоретичних досліджень та їх експериментальна перевірка дозволяють зробити наступні висновки:
1. На основі проведеного аналізу встановлено, що існуюча нормативна документація, що впливає на якість послуг на залізничному транспорті, має певні недоліки, які впливають не тільки на якість стану рухомого складу, але й на навколишнє середовище. Встановлена залежність між нормативною базою технологічних процесів виготовлення, експлуатації та ремонту коліс суцільнокатаних та їх вплив на навколишнє середовище.
2. Визначені основні фактори, які впливають на появу дефектів колісних пар вагонів. Обґрунтовано вибір застосування експертних методів дослідження, а саме: за допомогою методу ранжирування визначено значення коефіцієнтів важливості причин виходу з ладу колісних пар вагонів.
3. Розроблено методику управління нормативно-технічною документацією у системі менеджменту якості ДСТУ ISO 9001-2001. На основі діаграми Парето визначено основні фактори, які впливають на появу дефектів колісних пар вагонів та установлена необхідність застосування статистичних методів для досягнення необхідного рівня їх якості.
4. На основі досліджень за допомогою статистичного аналізу та аналізу експертних оцінок по відмовам колісних пар вагонів, розроблена методика оцінки та упорядкування за важливістю багатопараметричних критеріїв при вхідному контролі колісних пар вагону. Встановлені фактори, які найбільше впливають на виникнення дефектів колісних пар: товщина гребеня, з ваговою ознакою, яка дорівнює одиниці, та твердість поверхні кочення, з ваговою ознакою 0,875. Аналіз показників важливості показав, що ті колісні пари, які мають твердість на поверхні кочення у межах 255-260 НВ, замість заданої 255 НВ на глибині 30 мм від поверхні кочення, отримали менший показник важливості. На основі отриманих даних зроблено висновок, що фактичний наробіток до відмови колісних пар вагонів відбувається менш, ніж через 100 тис. км пробігу, що суперечить нормативній документації.
5. Розроблена математична модель прогнозу виходу колісної пари вагону з ладу, за допомогою програмного пакету „STATISTICA”, що надасть можливість на стадії вхідного контролю при перевірці всіх першочергових критеріїв, прогнозувати строк виходу її з ладу по причині зносу гребеня колеса, який знаходиться у прямій залежності від твердості. Тому внесені зміни у технологічний процес з вхідного контролю колісних пар та в місцеву інструкцію з вхідного контролю колісних пар, а саме – перевірку твердості суцільнокатаних колісних пар вагонів нових та відновлених.
СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1. Дахнова А.О., Тимофеєва Л.А. Удосконалення та впровадження системи управління якості продукції та послуг на залізничному транспорті. // Зб. наук. пр. – Харків: ХарДАЗТ, 2005. –Вип. 69. – С. 21-26.
2. Дахнова А.О., Тимофеєва Л.А. Удосконалення якості поверхневої обробки колісної пари вагону. // Наук.-техн. вісник Харківського національного технічного університету сільського господарства. – Харків: ХНТУСГ, 2005. - Вип. 33. - С 69-72.
3. Дахнова А.О., Тимофеєва Л.А. Синтез нормативної бази на основі аналізу та оцінки системи менеджменту якості. // Зб. наук. пр. – Харків: УкрДАЗТ, 2005. - Вип. 69. - С. 15-21.
4. Дахнова А.О., Тимофеєва Л.А. Статистичні методи як високоефективний засіб забезпечення якості. // Зб. наук. пр. – Харків: ХарДАЗТ, 2006. – Вип. 79. – С. 90-94.
5. Ніколаєнко А.О. Побудова математичної моделі для прогнозування оцінки системи якості на стадії вхідного контролю колісних пар.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ НОРМАТИВНОЇ БАЗИ ДЛЯ ВХІДНОГО КОНТРОЛЮ КОЛІСНИХ ПАР ВАГОНІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок