Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНИЙ МЕХАНІЗМ ЕТНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА

ДЕРЖАВНИЙ МЕХАНІЗМ ЕТНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА

Назва:
ДЕРЖАВНИЙ МЕХАНІЗМ ЕТНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,88 KB
Завантажень:
311
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
Голос Ігор Ілліч
УДК 351.82:316.4:323.1
ДЕРЖАВНИЙ МЕХАНІЗМ ЕТНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
ДОНЕЦЬК - 2006


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Поважний Олександр Станіславович,
Донецький державний університет управління
Міністерства освіти і науки України
(м. Донецьк), завідувач кафедри фінансів
Офіційні опоненти:
доктор наук з державного управління, доцент Мартиненко Василь Миколайович, Харківський регіональний інститут Національної академії державного управління при Президентові України (м. Харків), завідувач кафедри державної і кадрової політики;
кандидат наук з державного управління Беганська Ірина Юріївна, Донецький державний університет управління Міністерства освіти та науки України (м. Донецьк), доцент кафедри українознавства.
Провідна установа – Гуманітарний університет „Запорізький інститут державного та муніципального управління” (м. Запоріжжя), кафедра соціології та соціальної роботи.
Захист відбудеться 21 червня 2006 р. о 14-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, пр. Б.Хмельницького, 108, ауд. 201.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
Автореферат розісланий 19 травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток українського суспільства і держави характеризується станом пошуку нових форм і методів демократизації управління. Вихідна точка соціального реформування в Україні визначається втратою моральних орієнтирів внаслідок глибокої криміналізації держави і суспільної аномії, що протікають на тлі економічного спаду.
Відомо, що з погляду соціологічної парадигми, основою консолідації суспільства є сукупність цінностей і норм поводження всіх громадян. У стабільних суспільствах порушення ціннісно-нормативної системи чревате застосуванням формальних і неформальних санкцій. Нестабільне ж суспільство, навпроти, характеризується тим, що руйнується ціннісно-нормативна система як загальна основа соціальної інтеграції.
Українське суспільство протягом останніх двох років знаходиться в динамічному стані зміни політичних еліт, який збільшив рівень очікувань українських громадян щодо рівня соціально-економічного розвитку країни в цілому, та добробуту населення, зокрема. Однак, зазначені очікування супроводжуються дезінтеграційними тенденціями етнонаціонального характеру, що ініціюються деякими політичними та державними діячами. .
Таким чином, для правлячої політичної еліти України, яка, за визначенням, несе відповідальність за цілісність української держави, актуальним є питання інтеграції українського суспільства на основі вироблення загальних, універсальних, прийнятних для всіх громадян принципів. Крім того, розробка і впровадження в життя механізму етнонаціональної інтеграції суспільства неможливі без збільшення моральної відповідальності політичної еліти країни. Причому, процес підвищення морально-ціннісного рівня політичних діячів на сучасному етапі розвитку не може ґрунтуватися винятково на положеннях самоконтролю і вимагає застосування відповідних механізмів соціального контролю, спрямованих на забезпечення цілісності українського суспільства як соціальної системи.
Виходячи з вищевикладеного, на основі аналізу актуальних проблем становлення українського суспільства в новому якісному стані, була обрана тема дисертаційного дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ДЕРЖАВНИЙ МЕХАНІЗМ ЕТНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок