Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ

СИСТЕМА БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ

Назва:
СИСТЕМА БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,36 KB
Завантажень:
335
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ КУЛЬТУРИ
Северин Людмила Степанівна
УДК [027.5+321.01]:007
СИСТЕМА БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ
07.00.08 – книгознавство, бібліотекознавство, бібліографознавство
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській державній академії культури,
Міністерство культури і мистецтв України
Науковий керівник доктор педагогічних наук, професор
Кушнаренко Наталя Миколаївна,
Харківська державна академія культури,
проректор з науково-педагогічної та виховної
роботи, завідувач кафедри книгознавства
та фондознавства
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Дмитренко Тамара Олександрівна,
Харківський національний педагогічний
університет ім. Г.С. Сковороди, завідувач
кафедри соціальної педагогіки
кандидат педагогічних наук, доцент
Шевченко Ірина Олександрівна,
Державна академія керівних кадрів
культури і мистецтв, професор кафедри
бібліотекознавства та інформаційних
технологій
Провідна установа Київський національний університет культури і
мистецтв, кафедра бібліотекознавства та
інформаційних ресурсів, Міністерство культури і
мистецтв України, м. Київ
Захист відбудеться “13” червня 2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.807.02 в Харківській державній академії культури, 61003, м. Харків-3, Бурсацький спуск, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківської державної академії культури за адресою: 61003, м. Харків-3, Бурсацький спуск, 4.
Автореферат розісланий “12” травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Соляник А.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Cтратегічним напрямом державотворення в Україні є реформування системи місцевого самоврядування як одного з головних складників державного управління. Ефективна реалізація загальнодержавної політики значною мірою залежить від її розуміння, підтримки та повсякденного виконання на місцях перш за все місцевою владою, здатною довести її основні концептуальні положення до місцевої громади; враховувати у своїй практичній діяльності специфічні потреби й інтереси певної території; сприяти активізації участі громадян України в здійсненні місцевого самоврядування.
Розширення повноважень та ускладнення діяльності органів місцевого самоврядування в процесі вирішення економічних, політичних, господарських, наукових, освітніх, екологічних, соціокультурних та інших проблем окремих регіонів України потребують побудови ефективної системи бібліотечно-інформаційного забезпечення, здатної повно й оперативно задовольняти інформаційні потреби представників місцевої влади.
Вагоме значення інформації в розвитку будь-якої сфери діяльності є загальновизнаним. Однак можливості бібліотек України щодо вдосконалення бібліотечно-інформаційного забезпечення органів місцевого самоврядування (ОМС), як одного з чинників соціальної злагоди та консенсусу між владою та громадою, використовуються ще недостатньо. На основі аналізу наукових джерел, ресурсів Інтернет, практичного досвіду бібліотек виявлена проблемна ситуація, яка полягає в суперечності, з одного боку, між реальним зростанням ролі інформації в ефективному функціонуванні системи місцевого самоврядування в Україні та сучасними можливостями задоволення інформаційних потреб місцевої влади існуючими бібліотечно-інформаційними ресурсами; з іншого – у невідповідності між потребами практики і відсутністю нових науково обґрунтованих підходів щодо створення адекватної системи бібліотечно-інформаційного забезпечення органів місцевого самоврядування (БІЗОМС). Отже, актуальність теми дисертаційного дослідження визначається об’єктивною необхідністю розробки наукових основ формування системи бібліотечно-інформаційного забезпечення органів місцевого самоврядування в умовах демократизації та інформатизації українського суспільства.
Дисертаційне дослідження – перший досвід наукового обґрунтування теоретичних засад формування системи бібліотечно-інформаційного забезпечення органів місцевого самоврядування в умовах демократизації та інформатизації України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: СИСТЕМА БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок