Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТОЧНОСТІ ОБРОБКИ КРИВОЛІНІЙНИХ ОСЕЙ БАЗУВАННЯМ У ТРЬОХ ЦЕНТРОВИХ ОТВОРАХ

ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТОЧНОСТІ ОБРОБКИ КРИВОЛІНІЙНИХ ОСЕЙ БАЗУВАННЯМ У ТРЬОХ ЦЕНТРОВИХ ОТВОРАХ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТОЧНОСТІ ОБРОБКИ КРИВОЛІНІЙНИХ ОСЕЙ БАЗУВАННЯМ У ТРЬОХ ЦЕНТРОВИХ ОТВОРАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,05 KB
Завантажень:
218
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
У ІІ розділі проведено класифікацію змішувачів сипких матеріалів, за
пропоновано конструкцію пристрою для змішування сипких матеріалів, ро
зроблено методику розрахунку його конструктивно-технологічних та ене
ргетичних характеристик


тернопільський державний технічний університет
імені івана пулюя
СТОЙКО ІГОР ІВАНОВИЧ
УДК 621.01:621.941.01
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТОЧНОСТІ ОБРОБКИ
КРИВОЛІНІЙНИХ ОСЕЙ БАЗУВАННЯМ У ТРЬОХ ЦЕНТРОВИХ ОТВОРАХ
05.02.08 – технологія машинобудування
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
тернопіль – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
Провідна установа: | доктор технічних наук, професор
Гевко Богдан Матвійович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя (м. Тернопіль),
завідувач кафедри "Технологія машинобудування".
доктор технічних наук, професор
Карпусь Владислав Євгенович,
Національній технічній університет “Харківський політехнічний інститут” (м. Харків),
професор кафедри “Технологія машинобудування та металорізальні верстати”;
кандидат технічних наук, доцент
Марчук Віктор Іванович,
Луцький державний технічний університет (м. Луцьк),
завідувач кафедри "Приладобудування".
Одеський національний політехнічний університет,
Міністерства освіти і науки України, м. Одеса. |
Захист відбудеться 17 лютого 2004 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.052.03 у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя, за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська 56.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська 56.
Автореферат розісланий “16” січня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Зінь М.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток машинобудування здійснюється шляхом впровадження у виробництво науковомістких технологій, сучасних верстатів, різальних інструментів і технологічного спорядження. При обробленні деталей із зовнішніми циліндричними поверхнями, геометричні осі яких перетинаються під певним кутом, — типу криволінійної осі (KО) — виникають певні проблеми. Загальноприйнята технологія базування таких деталей не забезпечує стабільної точності, а це створює труднощі під час виконання послідовних операцій точіння та шліфування для необхідності досягнення 6-8 квалітету точності та параметрів шорсткості поверхонь у межах в умовах серійного виробництва. Важливим для виготовлення KО є забезпечення точності кута перетину геометричних осей деталі з відхиленням у межах , а також його достовірний контроль. Складність полягає в тому, що вершина кута перетину геометричних осей деталі знаходиться в її тілі, а форма деталі та конструкція технологічного спорядження зумовлюють дисбаланс підсистеми пристрій-деталь, крім цього в процесі оброблення він постійно змінюється.
У зв'язку з цим, розроблення та дослідження технологічних шляхів забезпечення надійності базування, величини операційних припусків, контролю параметрів, надійності технологічного спорядження дозволять позбутися вказаних недоліків технології виготовлення KО і тому є актуальною науковою проблемою.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до Української державної програми розвитку сільськогосподарського машинобудування та забезпечення агропромислового комплексу конкурентноспроможною технікою, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України 1 грудня 1997 року, №1341, а також, відповідно до координаційного плану Комітету з питань науки і техніки України, розділу "Машинобудування" (позиція 43) "Високоефективні технологічні процеси в машинобудуванні" на 2000-2005 роки.
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є підвищення якості виготовлення KО із досягненням параметрів точності за 6 – 8 квалітетами, величини кута перетину геометричних осей з відхиленням у межах за рахунок нового способу базування їх у трьох центрових отворах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТОЧНОСТІ ОБРОБКИ КРИВОЛІНІЙНИХ ОСЕЙ БАЗУВАННЯМ У ТРЬОХ ЦЕНТРОВИХ ОТВОРАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок