Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ЗАЛЕЖНИХ ПІДПРИЄМСТВ МІЖНАРОДНИХ ХОЛДИНГОВИХ КОМПАНІЙ

УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ЗАЛЕЖНИХ ПІДПРИЄМСТВ МІЖНАРОДНИХ ХОЛДИНГОВИХ КОМПАНІЙ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ЗАЛЕЖНИХ ПІДПРИЄМСТВ МІЖНАРОДНИХ ХОЛДИНГОВИХ КОМПАНІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,91 KB
Завантажень:
378
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕСИТЕТ
ГОЛЛЯК ЮРІЙ БОРИСОВИЧ
УДК 339.944:658.152(043.3)
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ЗАЛЕЖНИХ ПІДПРИЄМСТВ МІЖНАРОДНИХ ХОЛДИНГОВИХ КОМПАНІЙ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник
кандидат економічних наук, професор Кулик Володимир Антонович,
Національний авіаційний університет, професор кафедри менеджменту організацій
Офіційний опоненти:
доктор економічних наук, Рибінцев В’ячеслав Олександрович,
Кримський державний гуманітарний університет, завідувач кафедрою менеджменту і маркетингу
доктор економічних наук, професор Єрмошенко Микола Миколайович,
Національна академія управління, проректор з наукової роботи
Провідна установа: Тернопільська академія народного господарства Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту, м. Тернопіль
Захист відбудеться “ 24 ” червня 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 у Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 2, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий “23” травня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В. Матвєєв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Проблема залучення іноземних інвестицій в Україну набуває в останній час вирішального значення для розвитку та становлення ринкової економіки та впровадження нового етапу міжнародних економічних відносин.
В розширенні спектру присутності іноземних інвесторів в Україні значну роль відіграють міжнародні фінансово-промислові групи та об’єднання, які в процесі своєї діяльності акумулюють інвестиційні ресурси для розширення здебільше виробничої присутності на нових ринках, які мають тенденції до динамічного, стабільного розвитку.
Міжнародні холдингові компанії (МХК) являються за інвестиційною ознакою домінантними в процесах формування інвестиційних ресурсів та реалізації інвестиційних програм і проектів, маючи вирішальний вплив на розвиток міжнародного інвестиційного ринку та його переорієнтацію на економіку України.
Ще з початку 90-х років почалось розширення інвестиційної діяльності міжнародних холдингових компаній у країнах з трансформативною економікою, які потребували на той час значних капітальних вкладень у процеси відновлення реальних секторів різних галузей економіки. Зараз, коли темпи економічного зростання у країнах, які розвиваються, почали збільшуватись, міжнародні холдингові компанії ще більше активізували свою інвестиційну діяльність та збільшили свою присутність на цих динамічних ринках.
Динаміку процесів економічного відродження в Україні міжнародні холдингові компанії обгрунтовують збільшенням загальної потреби в інвестуванні, розширенням можливостей українських підприємств щодо залучення найбільш вигідних інвестиційних ресурсів, формуванням сучасних систем управління фінансово-інвестиційною діяльністю, розширенням можливостей залучення у виробничі процеси новітніх технологій, підвищенням конкурентноздатності українських товарів на міжнародних ринках, поліпшенням інвестиційного рейтингу України та зниженням спекулятивності українського інвестиційного ринку. Інтеграційні процеси в Україні посилюють прискорення процесів перетворень.
З іншого боку, є чимало проблематичних питань у проведенні інвестиційної діяльності міжнародних холдингових компаній в Україні. Більшою частиною вони поділяються на дві категорії: внутрішні (проблеми компанії) та зовнішні (умови бізнес – середовища України). Характерною рисою проблемних питань є недостатність наукових досліджень форм і умов адаптації західних інвестиційних технологій та міжнародного досвіду до змінного характеру української економіки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ЗАЛЕЖНИХ ПІДПРИЄМСТВ МІЖНАРОДНИХ ХОЛДИНГОВИХ КОМПАНІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок